Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér probléma. Segítség?

Aranyér probléma. Segítség?

Figyelt kérdés

Elso babam szulesenel aranyerem lett. Akkor meg csak enyhen es nem mindig jott ki. Ennek 4 eve hogy van.

Most varom a kistesot de mar most terhesseg alatt nagyon durva. Mar vissza se huzodik es nagyon faj, kemeny is. Lassan wc-re se merek menni, ma reggel is arra keltem hogy borzasztoan faj. Anyosom adott egy kenocsot amivel kenegetem, enyhit valamit de sokkal nem lesz jobb. Dokim azt mondta, hogy ez normalis meg majd szules utan meglatom hogy visszamegy-e.

Felek hogy a szulestol meg ennel is rosszabb lesz. Esetleg van valami tippetek mivel tudnam elmulasztani? Minden tippet megfogadok es kiprobalok, veszitenivalom nincs.


2014. jún. 19. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne mindent kipróbàlni kitudja milyen ember téved ide!!!kérj az orvosodtól tanácsot vagy keress másikat ha ennyire nem képes foglalkozni a problémáddal!!
2014. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Detralex és aurobin. Ez utóbbit orvos írja fel (nekem háziorvos volt, meg sem nézett, csak mondtam, h mire kell). Ne húzd az időt, csak rosszabb lesz. Aurobinról pedig kérdezd meg a nőgyógyászt, mert terhességi kortól függően lehet használni. Nekem proktológus liotont és detralexet ajánlott. Mindkettő vény nélküli.
2014. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!