Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes (és akörüli) kismamák...

25 hetes (és akörüli) kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem pÁr napja rettenetesen fáj a derekam. Más is van igy? Sehogy sem jo :/ Cukorterhelésen voltatok?
2014. jún. 21. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj a derekam. :/

Az elmúlt pár napban a hasam alja is fájdogált.

Voltam cukron 2 hete, de jövő héten meg kell ismételni, m 8,1 lett a 120 perces. :S

2014. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a derekam szerencsére nem fáj. Cukron most voltam, majd hétfőn kapom meg az eredményt. Már azt is tudjuk, hogy egy kisfiú lakik a pocakomban, 2. baba lesz. :) Hasam is kerekedik rendesen, nagyon sok póz már kényelmetlen, az alvás is egyre rosszabb, de már alig várom, hogy a kezemben legyen a kis lurkóm. :)
2014. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok mint te ,első válaszoló :/ tegnap azt hittem megmujulok már ...ma egy kicsit jobb,csak a dereka/csípőm sajog... Cukorra jövő7en megyek,remélem nem lesz rossz. Gratulálok nektek :) Nekem kiscsaj lesz, már alig várom :3 Vásárlással hogy álltok? Én most rendeltem meg a babakocsit,meg kiságyunk van, pár ruci :) Még sokminden fog kelleni :D de alig várom... :)
2014. jún. 21. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Csatlakozom én is. :)

Nekem is mostanság fáj a derekam, ha kicsit is aktívabb vagyok. :/ Még az alvással vagyok kicsit hadi lábon, mert valahogy sehogy sem elég kényelmes hosszú távon. Cukorterhelésen még nem voltam, hétfőn megyek dokihoz, szerintem akkor adja ki a beutalót, de nagyon nem várom, az elsőnél is rosszul voltam a cukros lötyitől. :/

A készülődéssel még sehogy sem állunk, úgy vagyunk vele, hogy van még idő, nem kell elsietni. Igaz 2. baba, szóval nem a 0-ról indulunk, de így is több mindent be kell szerezni.

2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!