Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruacio utan 5 nappal...

Menstruacio utan 5 nappal lehetseges teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tehat baleset tortent az ovszerrel, nagyon nem foglalkoztam vele a honap tovabbi reszen vedekeztunk. Viszont mindig erzem, hogy mikor van peteeresem a honapban egyaltalan nem eszleltem. Most pedig kesik a menstruaciom. Lehet hogy mar csak bemeselem de nagyon jo etvagyam van par napja. Szerintetek "ennyi" eleg lenne?
2014. jún. 23. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel spontán peteérésed bármikor lehet, így akár ennyi is elég egy terhességhez.
2014. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, bármikor lehetséges. Nálatok nem volt biosz? nálunk tanították:) 26L
2014. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ivilicious ***** válasza:
nekem 3 nappal utána esett meg :)
2014. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Siman lehetsz terhes,foleg mivel ugye a menstruacio elso napja az elso ciklus nap.Tehat valahol a 9-10 napon lehetett a baleset.A tankonyvi 28 napos ciklus eseteben 14. napon van az ovulacio,de ugye a legtobb embernek nem az.A spermiumok akar 2-3 napig is eletkepesek.Viszon ugye egeszseges paroknal is csak 20-30% az esely a teherbeesesre,ha jokor vannak egyutt.Altalanos iskolas biologia...

Ha eltelt mar 14 nap az egyuttlet ota,akkor tesztelj.

2014. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, most vagyok 6 hetes :D
2014. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!