Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek láttak már a méhlepé...

Valakinek láttak már a méhlepényben felritkulást? Lett valami következménye?

Figyelt kérdés

18. heti UH-n látták, azt mondták, h el kell mennem a nőgyógyászhoz TORCH vérvételre beutalót kérnem. Hétfőre volt időpontom a nőgyógyászhoz, de előtte való pénteken 19 hetesen bekerültem a kórházba. Majd 21 hetesen jutottam el a dokimhoz a beutalóért. 22 hetesen voltam kontrollon a genetikai tanácsadóban, de még nem kaptam meg a vérvétel eredményeit, mert a nyőgyógyászhoz küldték. Azon a héten nem tudtam elmenni hozzá, sajnos csak heti 1 napot rendel. Ezen a héten akartam menni, de sajnos júli 1.-én nem dolgoztak. Jövő hét kedden tudok csak leghamarabb hozzá menni, de addig megőrülök az idegtől. Kérdeztem a genetikust, h mi történik, ha eltérés lesz a TORCH vérvételnél és azt mondta, h elképzelhető, h valami gyógyszert kell majd szednem. Rákérdeztem,h fejlődési rendellenességet nem okozhat-e? mire azt mondta, h előbb várjuk meg az eredményeket. Szóval igen??? Eddig a picúr fejlődésével minden rendben volt, de félek, h valami agyi károsodása lehet. Úgy érzem, h megőrülök keddig. Veletek volt már ilyen? Mármint a méhlepényben felritkulás és nem lett semmi következménye?

24hkm



2014. júl. 3. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!