Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira rettegek, félek, hogy...

Annyira rettegek, félek, hogy beteg lesz a baba?

Figyelt kérdés
Röviden a történetem az hogy 15-20 hetes terhességi koromig volt egy részleges lepényleválásom, ez alatt az idő alatt kevesebb volt a magzatvíz is. A baba nőtt, de nagyon félek hogy esetleg oxigénhiányos állapot miatt agykárosult lesz. :-( Egyszer annyira kevés volt a víz, hogy kényszertartásban is volt, de aztán az elmúlt. Az orvos is csak annyit mond, hogy nem tudja megmondani hogy sérülhetett e. Mit tegyek hogy eltereljem erről a gondolataimat? Most 26 hetes vagyok, még nagyon messze a vége.
2014. júl. 6. 09:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ehhez társul még egy 2 hetes növekedési lemaradás is.
2014. júl. 6. 09:08
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Én a helyedben felkészülnék arra is, hogy sérült lesz a baba. Mivel esély van rá, ezért inkább járj utána a dolognak, hogy ha ne adja ég oxigénhiányos a babád, akkor ne érjen felkészuletlenül. Beszélj a férjeddel, családoddal. Szerintem jobb gondolatban lejátszani a rosszabbik lehetőséget is. A férjed hogy áll hozzá? Ezzel nem vonzod be a bajt, csak reálisan állsz a dologhoz.

Kívánok neked egészséges babát!

2014. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Beszéltünk arról is hogy mi lesz ha beteg. Persze akkor is a mi gyerekünk, de nehéz mert van már egy 3 éves egészséges fiúnk is.
2014. júl. 6. 09:26
 4/16 anonim ***** válasza:
2 hetes lemaradás nem számít, lehet, hogy később fogant meg.
2014. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudjuk a fogantatást pontosan, a 2 hetes lemaradás nem abból származik, hogy később fogant.
2014. júl. 6. 13:34
 6/16 anonim ***** válasza:

A 2 hetes lemaradás előfordul, nem egyformán fejlődnek. Mint ahogy nem minden gyerek ugyanakkor kezd járni, beszélni, forogni, állni.

Szeritnem menj el Hajdú Krisztinához az Istenhegyi klinikára, hátha jobban látja mi is a helyzet.

Születés után meg lehet a kutacson keresztül uh-ot készíteni az agyról, ott sokmindent látnak. Mi voltunk olyanon, de szerencsére semmi nem volt. MOndjuk nálunk nem volt semmi gond, csak én szerettem volna egy ilyen uh-ot, mert extra parás voltam :)

2014. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Voltam az Istenhegyin 2* is. Ott sem találtak semmi szervi eltérést, de ott az agyi működést nem tudják vizsgálni. Az csak akkor derül majd ki ha megszületett.
2014. júl. 6. 16:11
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor csak reménykedni tudsz.

Próbálj meg nem ezen görcsölni, mert az a babának sem jó. Tudom nehéz, nekem is voltak nehéz időszakok a terhességemben, volt mikor hetekig aggódtam, tudom nehéz nyugodtnak maradni sokszor.

Csak bízni tudsz és reménykedni, reméljük tényleg minden rendben lesz. Ezen változtatni nem tudsz.

Kívánom, hogy minden rendben legyen és egészséges legyen a babád!!!!!

2014. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy esetleg külföldi oldalakon akár a google fordító segítségével hasonló eset után lehetne olvasgatni.
2014. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

én sürgősen áttérnék a pozitív gondolkodásra, mert minden félelem bele beszélhető a gyerekbe és megvalósul, ahogy minden jó is!!!!

én olyanokon agyaltam, amikor pl pánikrohamom volt terhesen, ha megmarad ezek után is a baba nagyon erős lesz, tele élni akarással :) azóta minden doki, védőnő meglepődik, hogy azta milyen erős baba!

valamint azt akartam, hogy az én babám ne sírva jöjjön a világra, legyen jó kedvű, nevessen, ahogy vették ki is, ezen voltam, hogy ne sírj, és erre mit ad isten? nem sírt, csak nyávogott egyet! erre megijedtem, valamit csináltak a dokik amire jó nagyot el kezdett sírni.

amikor nyomta a bordáimat, egyszer kitörtem magamból, hogy szedd már lentebb a lábacskáid, meguntam a minden napos fájdalmat, köv.pillanattól elmúlt a fájdalom!


nagyon nagy eséllyel ültetsz be ilyenkor szinte mindent a babába! nagyon veszélyes játék és te csak rosszakon agyalsz!


tudtad, hogy terhesen nem szabad beteg gyerekekről, vagy horrorfilmeket nézni?


bnőm mindig attól félt, hogy a gyereke is állandóan hurutos lesz, mert ő is az. szerinted?? igen az let, folyamatosan hurutos beteg!

2014. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!