Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés kérdés?

Cukorterhelés kérdés?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek sajnos cukorterhelésre, és tudni szeretném hogy elég lesz e 3 dl vízbe a cukor ,meg persze egy citrom leve !!??

Köszönöm előre is


2014. júl. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ne lenne elég? 2.5-3 dl vízbe kell feloldani azt a kis zacskót, amit adnak hozzá a patikában. (Langyos vízben, a hidegben nem oldódik) nekem előző este kellett bekeverni és úgy elvinni, a citromot nem tettem hozzá, gondoltam majd ott, de nem volt már rá idő. viszont jó szomjas voltam, lehúztam anélkül is.
2014. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is így fogom de annyi különbséggel hogy a citromot is beleteszem és jól összeérik az íze reggelre!

Akkor 3 dl be jó lesz

Iszonyatosan félek mivel egyetlen egy szurható vénám van!!

2 éve is elkezdtek turkálni a vénámban a másik kezemben hát majdnem belehaltam ugy fájt!!

2014. júl. 7. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nektek bele lehet előre keverni? :O

Én 2 hete voltam, vinni kellett a cukrot és a citromot és ott keverték bele a vízbe. Ráadásul nem is 3 dl volt, csak 2. :/

2014. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy működik, hogy ott keverik be, 2-2,5 dl vízzel, külön kellett vinni a citromlevet meg a cukrot. Úgyhogy a 3 dl bőven elég.

Amúgy együtt érzek veled, nekem meg elég vékonyak a vénáim, van, hogy nem találják el rendesen. Pont a cukorterhelésnél én is így jártam, már a 3. helyen szurkálta össze a karom, mire sikerült még csak az elsőt levenni. Úgyhogy mire 2 óra múlva vissza kellett mennem, már fájt mindkét karom.

2014. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!