Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik várandóságotok miben...

Harmadik várandóságotok miben volt más az első kettőnél?

Figyelt kérdés

Tudom,minden várandóság más és más,de a 3 közül melyik,hogy viselt meg titeket?

mennyi korkülönbség van a gyerekek között?

köszönöm



2014. júl. 14. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most vagyok 32 hetes a harmadikkal és nagyon nehéz... A hasam is nagyon hamar megnőtt, a két kisfiam (5 és 3 évesek) "miatt" semmi pihenésre nincs időm, pláne így a nyári szünetben, fáj a derekam, a hasam tiszta nyűg vagyok, szóval élvezni annyira nem tudtam most a másállapotot...
2014. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én még csak tervezem a 3. babát.

nekem is 5,5 éves a fiam és a másik fiúcska 2 éves volt most.

+6 kutya...

most kisfiad lesz újra?

2014. júl. 14. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Tyűha, 6 kutya? (Bocsánat, azért jöttem, mert mi még csak tervezzük a 3 babát, kíváncsi voltam a válaszokra, de ez megütött.) Komolyan 6 kutya és még 3 gyerek a háztartás mellé? Te egy hős vagy, esküszöm! :D
2014. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia!Énholnap töltöm a 21.hetet.Nekem is nagyon nagy a pocim most,és persze a két ugribugri lánykám (7 és 4.5évesek)sem könnyítik meg a dolgom :-)Ettől eltekintve nekem viszont sokkal jobb a közérzetem,és sokkal könnyebben viselem.Az első lányomnál még a 9.hónapban is émelyegtem,volt h.hánytam is.2.nál a 16.hétig voltam vacakul,és utánna is nehezen indultak a reggelek.Mindkettővel végig táppénzen voltam a rosszullétek miatt.Most még dolgozom,egyelőre.:-)
2014. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kislány lesz! :)


első voltam

2014. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is jobban viselem a harmadik terhességem, mint az első kettő. Valahogy nem vagyok olyan nyűgös, sokkal jobban tolerálom a hasam, annak ellenére, hogy igen hamar már nagyon megnőtt. Most járok a 20. hét környékén.


De mondjuk az is tény, hogy az első két terhességem télen kezdődött, utáltam, hogy állandóan fázik a derekam, szorít a gatya. Most valahogy kényelmesebben tudok öltözni.

2014. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező ,majdnem ugyan ennyi idő a 2 gyerkőcöm a kisfiam 6 lesz Augusztusban , lánykám 2 éves most szombaton ,és októberben érkezik az öcsike!!
2014. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmiben nem volt más ugyan olyan volt mint az első kettő nem volt hányingerem nem émelyegtem szerencsére nagyon jó volt terhesnek lennem mind a három gyerkőccel jó pocaklakóak voltak a szülések voltak különbözőek. A korkülönbség kicsit nagy a harmadik lurkóm lemaradt a nagy most 14 éves fiú 11 éves a lányom és a kicsi lányom 4 éves imádnivaló.
2014. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!!!

Igen most "csak" 6 kutyám van, tenyésztő vagyok....

nekem a nagy fiam nov.végén lesz 6 éves, a kicsi, június 27-én volt 2.

ha véglegesítjük férjemmel döntésünket,akkor mindenképp október,novemberben szeretnék teherbe esni! mindenképp nyári babát szeretnék. nekem is júliusban volt a szülinapom és a legjobb kint a kertben összehívni a családot.

most a kicsi fiam iszonyú anyás lett. nem is tudom elképzelni ,mit tennék nagy hassal....

első terhességemet végig kellett feküdnöm.

másodikkal csak a 12.hétig voltam pihenő műszakra ítélve.

elsőt a 38.hétre szültem, most a 36. -at épp.hogy átléptem.

félek,mi lesz a harmadikkal? egyre korábban jönnek a gyerekek....

féltem a hasamat is,gondolom plasztika lenne a vége...

annyira imádtam minden rossz ellenére is a várandóságaimat!! jó lenne 1 év múlva újra babázni :)

2014. júl. 14. 21:41
 10/18 A kérdező kommentje:

Ja és kedves első, gondolom ti is lányra gyúrtatok!! :)

mi 2x lányban bizakodtunk,de nem jött össze... mindenki mondta,majd a harmadik :)

van netán valami trükkötök,hogy sikerült összehozni a leányzót??????????????

2014. júl. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!