Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. héten jelentkező gyomorégé...

40. héten jelentkező gyomorégésre mit?

Figyelt kérdés

Egész terhességem alatt elkerült ez a kellemetlen tünet, bezzeg most...

Aludni sem tudok annyira marja a nyelőcsövem a sav. Pedig ilyenkorra annak is enyhül akinek korábban volt, nem?

Mit tehetek hogy jobb legyen?


2014. júl. 15. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
salvus víz, este lefekvés előtt 1-1.5 dl. (patika, 600 Ft) nekem totál elmulasztotta
2014. júl. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is most jott ki (39hkm), teljesen aterzem a helyzeted :(

En a salvustol rosszul vagyok, Renniet szedek estenkent 2dbot, illetve nem eszem kozvetlen lefekves elott, ezzel kihuzom reggelig.

2014. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elejétől van. Rennie nem sokat ért, Gaviscon egy fokkal jobb. Nálam a tej vált be legjobban és az, hogy nem eszem fűszereset, zsírosat és egyszerre csak keveset. Tejből napi 1,5-2 liter leszalad, nagy része lefekvéskor. 37hetes vagyok.
2014. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
salvus viz,cola,rágcsálni valo ropogtatni valo
2022. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!