Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik voltak hasonlo...

Kismamák akik voltak hasonlo helyzetben mivel vedekezzek?

Figyelt kérdés
Férjem ma estere durván belàzasodott...fàj mindene feje, füle, végtagjai...orvoshoz remélem holnap elmegy mert nem szokott...én 38 hetes vagyok nagyon felek hogy elkapok vmit tőle pont a szülés előtt...mut tegyek??külön szobàban alszunk.Főztem teàt levest gyümölcsöt készitettem borogatàst neki....szerintetek tulparazom???csak féltem a babât!!!
2014. júl. 15. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Amint érezni kezded, hogy elkaptad, kezd szedni az oscillococcinumot. És reménykedj, hogy megúszod. Azt nem tudom, hogy megelőzésnek érdemes-e, bár a fiamnak javasolta a doki.
2014. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk a múltkor, végigment az egész családon, én végül megúsztam! :) Amiket bevetettem megelőzéskép:

- hagyma: fokhagymás pirítós, hagymaleves, hagymaszirup (karikára vágott vöröshagymára barnacukor, levet fog ereszteni, azt lehet eszegetni

- C vitamin: csipkebogyó tea mézzel, citrommal, mellé napi 1000mg pezsgőtablettában is

- gyömbértea (friss gyömbér reszelve, leforrázva) - de ez csak óvatosan mert méhösszehúzó hatása lehet, én max. napi 2 csészével ittam

- külön törölköző, mármint kéztörlő is, gyakori kézmosás dettol-lal, gyakori wc fertőtlenítés

- semmi puszi, semmi ölelgetés :(

2014. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor nálunk ez volt a helyzet a háziorvos ráparancsolt a férjemre, hogy vegyen fel maszkot. Rendes volt és megtette, nem is kaptam el.
2014. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem influenzás lett, amikor 16 hetes voltam (mondanom sem kell, hogy soha nem volt még, persze, hogy mikor a legjobban kellett vigyáznunk, akkor kapta el szegény), és a doki nekünk azt mondta, hogy maszk neki is nekem is, egy légtérbe ne is nagyon legyünk, de ha megoldható, hogy valaki besegít (pl hoz neki enni, meg rendezi, mondjuk az anyukája), akkor javasolja, hogy ne legyek itthon abban a pár napban, fő a biztonság...
2014. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Multkor nekem is volt valami hasmenéses virusom 2napig,jocskán kiütött.A doktornöm aztmondta ne aggodjak,ilyenkor már ezek a virusok babáinkra nem lehetnek ártalmasak,mivel elég erösek már és védöburokban vannak ahová a bacik nem jutnak be.2x is meg voltam fázva terhességem alatt de semmilyen maszkot nem használtunk és még eggyütt is aludtunk,mind 2x páromtol kaptam el.Viszont azért mert terhes valaki nem kell karanténba vonulni.Ezzel az erövel a boltba is mehetnénk maszkba mert ki tudja kinek mi baja akik megfordulnak ott.34hkm
2014. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!