Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog a babám?

Miért nem mozog a babám?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve.Eddig mindig éreztem,h mozog,de ma alig.Reggel egy keveset és ennyi.Tegnap estére nem sokat,délután alig alig.20 hetes vagyok.
2014. júl. 22. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 24 órán belül nem érzed mozogni (az utolsó mozgástól számítva, amire emlékszel), irány az orvos.
2014. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
24 órán belül megmozdul,de órákon keresztül miért nem?
2014. júl. 22. 15:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha már 2 órán keresztül nem mozdul,kétségbe vok sve,h baj van!
2014. júl. 22. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha megteheted vegyél egy magzati szívhanghallgatót! Én ha keveset érzem mozogni rögtön ellenőrzöm! :) Egyébként nekem is van olyan, hogy keveset mozog, általában amikor én többet mozgok akkor ő kevesebbet (vagy csak nem tűnik úgy fel, nem tudom) Ma például egész nap mocorog :)
2014. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lezuhanyoztam,hajat mostam és megettem 2 kis csokit!Tetszett neki :)Lehet neki is olyan melege volt mint anyának!
2014. júl. 22. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha minden nap mozog az jo. Ha napokig,illetve egy teljes napig nem,akkor doki. Nem mozog o se 10percenkent,hisz alszik ;) ne ijedj meg,szusza :)

18hkm

2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen még azt mondta a védőnőm, hogy mivel kicsi ezért nem biztos, hogy mindig érzem, mert még sok helye van. Biztos ő is érzi a frontot, ne aggódj. :)

Fogod még eleget érezni, a végén sokszor már kellemetlen is lesz :)

Boldog Babavárást

40+0 hkm

2014. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, 20 hetesen még semmi problémát nem jelent ha nem érzed őt néhány óráig mozogni.

Beszélj a védőnőddel erről mindenképpen, el fogja mondani, hogy mikortól kell minden nap érezni a pici mozgását. Én ha jól emlékszem kb. a 26-27. héttől kezdtem el minden nap érezni, pedig azt hogy mocorog már elég korán, kb. a 15-16. héttől éreztem. Én is ugyan így megijedtem mint Te.

Saját tapasztalatból én a szívhang figyelőt nem ajánlom, mi kaptunk, és akkor paráztam csak be igazán, amikor azzal sem találtam a babát. Pedig semmi gond nem volt, egyszerűen akkor még nem olyan könnyű megtalálni.

2014. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha hidegfront van nekem sokkal nyugodtabb mint máskor, sokkal kevesebbet mocorog. :)
2014. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20 hetesen van, aki egyáltalán nem is érzi!!!

Ne félj, minden rendben! Mozog ő, csak még picike, rengeteg a helye, így nem érzed mindig!

Majd csak később kell ezt figyelni!

2014. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!