Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A székrekedés miatti erőlkösés...

A székrekedés miatti erőlkösés következtében nem lehet baja a babának? 10 hkm

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat azert ne erolkodj ha nem muszaj.. nem nagyon javasoljak. Inkabb szekletlazitot irnak fel..

18hkm

2014. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja viszont neked aranyered lesz.. szóval egyél egy kis szilvát... rostosat...
2014. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is székrekedésem van, de igyekszem nem erőlködni. Inkább iszom egy kis gyümölcslevet, meg eszek 1 kanál útifű maghéjat, és utána általában sikerül.
2014. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót, nem csak az aranyér miatt, a terhesség elején azt mondják akár vetélést is okozhat, vagy vérzést ha nagyon erőlködsz. Egyél sok rostosat, hogy minél könnyebben tudj vécére menni, most nyár van, tudsz sok rostdús gyümölcsöt fogyasztani, illetve nekem még a joghurtba kevert zabkorpa jött be.
2014. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a magnéziumtúladagolást javaslom!
2014. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Már abbahagytam az Elevitet és a vasat is. Így sem megy a legkönnyebben a dolog, de lényegesen jobb mint amikor még szedtem. Viszont valamit kellene szednem helyette, nincs valakinek ötlete ami nem gátolná annyira a "dolgot"?
2014. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam rózsaszínes vérzést okozott mindkét terhességemnél, mindkétszer rögtön rohantam a dokihoz, és kaptam Utrogestant, a babáknak szerencsére semmi bajuk nem lett (az egyik azóta már 3 éves lesz). Mondta a doki, hogy használjak valami széklet lazítót (pl. Guttalax-ot).
2014. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már megszívtam mert kijött az aranyerem, szülés óta feltettem egy hasonló kérdést, és valaki székletlazítónak a xillit-et írta. Azóta a reggeli tejeskávémba cukor helyett xillit-et teszek, és már hasmenésem is volt tőle... szóval csak óvatosan az adagolással, de működik. Terhesen hiába ettem rostosan, nálam semmi nem működött. Főleg amikor vasat is kellett szednem :(
2014. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A guttalax-szal vigyáz, én begörcsöltem tőle. De a sok-sok magnézium tényleg jó!
2014. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ott van a csodás (pfujj) Laevolac-szirup.
2014. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!