Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen érdemes 4D ultrahan...

Szamy19 kérdése:

20 hetesen érdemes 4D ultrahangra menni mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a betöltött 25. hétben voltunk, de még nagyon csontos volt a picikénk. Ha nem mellső fali a lepényed akkor szerintem csak később menj a 27-28. hét környékén.
2014. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tök édes babaformaja van már ilyenkor is..:))de 26 héten sokkal szebben kivehető már a kispofija,meg mindene..ha jó helyre mész mar látni fogod hogy fog kinezni az arcoskája mikor megszületik!en a 26héten megyej babamozira!szerintem várj te is addig..20hkm
2014. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

meeg varom a 26.hetet!! (:

2014. júl. 26. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


első kép 18 hetesen készült a 2. 28 hetesen

2014. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó de édes a babád arca:))
2014. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jajjj nagyon sok a kulombseg a 28.hetesen szepen latszik az arca

gyonyoru kisbaba!!

gratulalok!!! (:

es koszi.a segitseget!!

2014. júl. 26. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi 17 hetesen voltunk és elképesztő nagy élményt és örömet adott. Az, hogy még nem látszik olyannak a pofija, mint egy újszülött, miért lenne probléma, hiszen így is nagyon aranyos. Még csontos, de a mi babánk és nagyon szép. Az volt a jó, hogy egészben belefért még a baba a képbe és láthattuk ahogyan mozog, mosolyog, megfogja a köldökzsinórt, mozog a lába...de ami a legfontosabb: ettől a pillanattól kötődünk hozzá annyira nagyon és a páromnak hatalmas élmény volt, szóval én mindenképpen nagyon ajánlom és még plusz 1-et később is persze. A párom előtte nem tudta úgy átérezni, mert én éreztem fizikailag, de amikor ott fél óráig láthatta és hallhatta a szívhangját és kaptunk képet róla, utána minden megváltozott. Amúgy 5000 Ft volt, mert csak képeket kértünk. Igazán megéri.
2014. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a babamozira gondolt..mi is voltunk mar ketszer ultrahangon és olyankor is átrakják 4d-be is a képet és mi is olyan képet kaptunk mikor kertük..csak azert szoktak 26 het után menni erre mert dvd-t is kapsz és jobb ha jobban kivehető a baba,meg hát a pofija az akkor már tenyleg nagyon látszik!az előtte lévő 4d is jók mi is imádtuk őket a párommal:))
2014. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28, és 35 hetesen voltam :) a 28. Hetes nagyon jó volt. A 35 hetes nem annyira mert mar meg volt fordulva, nem sok làtszott belőle... :)
2014. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bókokat jól esik :) jelenleg a 33. hétben járunk,már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz élőben látni őt :)
2014. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!