Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni az 1. ultrahangra?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6 hetes terhes, tesztjeim erős pozitívak. Érdemes elmennem vizsgálatra vagy még várjak vele?
2013. szept. 23. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
igen 6. hét után ajánlott ilyenkor már van szivhang és megnézik méhen belül van-e. hol tapadt meg mert ha rossz ehlyen akkor szigoruan pihenni kell mert oylankor magas a vetélés kockázata. Na meg kellenek a többi vizsgáltaok is. vérvétleek rákszűrés stb.
2013. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes elmenni! 6. hét után meg főleg, meg majd elmondják a terhesgondozás menetét stb.
2013. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon érdemes és fontos is! Fontos megállapítani, hogy jó helyen van-e, megfelelően fejlődik-e, nincsenek esetleg problémák, amiket korai gyógyszereléssel meg lehet oldani, stb. Érdemes!
2013. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Menj el orvoshoz, ne várj
2013. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratula! Nyugodtan menj el dokihoz! Most már nagyon valószínű, hogy a szívverését is meghallgathatod!.
2013. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én bevallom őszintén bár most néhányan megszólnak, én ha újra teherbe esnék a 12. hétig sehova nem mennék, legalábbis az én városom terhesgondozását nézve
2013. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 12. hétig nem szabad várni, mert a méhen kívüli terhesség veszélybe sodorhatja az édesanya életét!!


Viszont a 7,5 - 8. hétig várhatsz, akkor már kell lennie szívhangnak, így csak egyszer kell szétizgulnod magadat, hogy jó helyen van-e, és van-e szívhang. Én akkor mentem, épp elég volt 1szer ez az ideg :)


Minden jót

2013. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, mert már van szivhang, és fontos hogy az orvos megvizsgáljon. Én 7 hetesen voltam először, vizsgálat közben derült ki, hogy van valami kis vérzésem belül ami nekem fel sem tűnt, kaptam rá utrogestant, utána már minden rendben volt. 3 hetes baba anyukája
2013. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!