Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom hogy butaság, de "illik"...

Tudom hogy butaság, de "illik" így ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz, 28 hetes plusz 1 napos leszek. Nem tudom a doki elküld-e ultrahangra. Amikor vizsgálatra megyek mindig hosszított felsőt veszek hogy vizsgálatnál ne kelljen levennem. Meg ultrahangnál ugyan így. Szoknya meg valami felső amit felhúzok és kész. Tudom hogy valamilyen szinten butaság, de szerintetek vehetek fel ilyen nyáriasabb egybe ruhát? Mert vizsgálatnál majd csak ugye felhúzom, de ultrahangnál ha kikötöm és lehúzom akkor ugye a melltartóm van kinn, ha meg alulról húzom fel akkor meg a bugyim teljes egészében. :S Nagyon aggódós vagyok meg fikciózok mindig, ezért kérném a véleményeteket!
2014. júl. 28. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy miben mész.
2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmehetsz így,a szonográfust ez nem fogja érdekelni.Én is tavaly a nagy melegbe voltam várandós és volt hogy csak egy lenge nyári ruhába mentem uh-ra.

Mondta,hogy tegyem szabaddá a hasam,és ennyi volt.

Felhúztam a ruhám alját,vagy ha könnyebb volt,akkor kikötöttem és felülről csak melltartóba voltam.

Egyáltalán nem nézett rám furán,vagy kellemetlenül.

Szóval ne parázz ezen,menj amibe neked kényelmes! :)

2014. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2014. júl. 28. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj ruhába.Én is mentem, alulról húztam fel.De amúgy ilyen helyeken mell és hasi, lágyéki ultrahangot is csinálnak.A látványt megszokták csak Neked okoz problémát.
2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is nyugodtan menj egész ruhában, alulról húzd fel. :)

2014. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

en multkor 4d-re!! :))))) mentem egybe ruhaba.. alul felhuztam,es ennyi volt..a not egy pillanatra nem erdekelte..44 fok volt a napon amikor mentunk.. nem akartam gatyaba menni.. :/ bar utana megkerdeztem a ferjemet,hogy nem-e volt gaz,azt mondta mindenki a kisbabat nezte nem a labaimat :D

18hkm

2014. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!