Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34hetes kismamik hogy vagytok?

33-34hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok ezt az időt? Háztartást csináljátok még? Esetleg dolgoztok? Babaszobával, babakelengyével hogy álltok?
2014. júl. 28. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

2.-es vagyok, mi sokáig úgy voltunk vele, hogy 2 gyerkőc elég, de tavaly év vége felé megbeszéltük, hogy szeretnénk még egy bébit, egyszer csak elkapott a vágy a babázás iránt. :) Szerencsére gyorsan össze is jött. A tesók pedig nagyon örülnek. De azt már biztosan állíthatom, hogy 3-nál nem lesz több. :) Alig várom, hogy a karomba tartsam a kisfiam.

Ami az elmúlt napokban még változott az a gyomorsav, sajnos délután estefelé már nagyon sok savam van. :(

2014. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én eredetileg egyáltalán nem akartam gyereket. :) Aztán amikor úgy döntöttünk, hogy legyen mégis, akkor nyilvánvaló lett hogy lesz tesó. Most meg már úgy vagyunk vele, hogy lehet, a háromnál meg sem állunk, akkor már legyenek párosban, négyen. :) Hát majd meglátjuk.
2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Húhh, hát nem semmi. A terv nálunk 1 vagy 2, de igazából az anyagiakon múlik, hogy majd be merünk-e vállalni 2. bébit.De épp mondtam páromnak, hogy lehet a végén még 3-at is bevállalunk:) Sajnos a gyomorsavam nekem is nagyon sok, és nem nagyon segít semmi. Eszem ezt a hülye Renniet,de az se segít. Neked segít ilyenkor vmi?
2014. aug. 4. 18:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én salvus vizet sokatma inni. A terhesség elején is volt savam és nagyon jó volt rá, most még sajnos nem tökéletes, de enyhíti, nem mar annyira, remélem lassan el is múlik tőle.

2014. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!