Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, folyamat...

Amióta terhes vagyok, folyamatosan azt álmodom, hogy vérzek. Másnak is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, az elsőnél nem volt ilyen álmom. 11+4hetes vagyok. A nagyobb baba még csak 1 éves, 2x szopizik éjjel és bár tud menni, sokat kell vinnem, és elég sokat szeret kézben lenni. Aggódom is természetesen, hogy nehogy nehezet emeljek, de más is megdotta ezt valahogy. Sajnos elég sűrűn álmodom azt, hogy vérzek és rohannom kell a kórházba, vagy épp zokogva hívom az orvosom. Ennyire aggódnék?

Amúgy teljesen jól vagyok (kopp-kopp-kopp), nem voltak rosszulléteim, nem görcsölök szerencsére.



2014. júl. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is, bár én azt álmodtam hogy elvetêlek, nem csak vérzek
2014. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért álmodod azt, mert félsz, hogy elvetélsz.

Próbálj meg nem erre gondolni és elmúlnak ezek az álmok.

2014. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt ilyen, másnap folyton idegesen mentem wc-re. szerencsére semmi extra nem történt :)
2014. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, hogy nem egyedi eset :) aggódom, hogy valami nincs rendben, de nem parázom agyon a terhességemet. Talán azért félek, mert a családom szerint többet kellene pihennem,kevesebbet emelgetnem stb. De a háztartást valakinek vezetnie kell.
2014. júl. 28. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Ha hozzá vagy szokva az emelgetéshez, akkor terhesség alatt sem lesz ebből gond.

Azért óvatosabban, de csinálhatod.

Ha úgy érzed, pihenj le, és szerintem szedheted már a magnéziumot.

2014. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igaz én nem álmodom,csak rettegve nézem a wc papírt törléskor. nekem is második baba.
2014. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is sokszor álmodtam ilyet az elején, de semmi baj nem történt. Szerintem csak nagyon féltem, nehogy baj legyen és erről álmodtam ilyet. 24+2 hetes vagyok most. :)
2014. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!