Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19. héten lévő kismamák...

18-19. héten lévő kismamák hogy vagytok? Érzitek már a babát? Egyébb tünetek? Hasfeszülés?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

En 17+4 nel ereztem eloszor amire azt mondhattam,hogy bizti o volt..

Hasam mar nem feszul epp,csak nemi szekrekedessel kuszdom hetek ota :/

Most kezdenek rendszerezodni,illetve mindennaposak lenni a mozgasok. En soha nem ereztem,kaparaszt,meg buborekolast.. en a szemerdombom felett,majdnem mintha a huvrlyemben ereznek(annyira lent van) nemi tompa bokeseket :) maskor pedig az alhasamban :)

Altalaban kaja utan,ha hanyattfekszem.. mielott lefelszem aludni este,es nagyon ritkan ulve is napkozben :) te hogy vagy?

18+5 hkm

2014. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia,én a 14. héttől érzem a babát. Sokszor nem is a rugdosását, hanem őt, mert nekinyomja magát a hasfalamnak. Nekem sajnos feszűl is sokszor a hasam ill. néha enyhén görcsölget.
2014. júl. 29. 13:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy te is pont 18+5 hetes vagy. Hol fogsz szülni? Tudjátok már a nemét?
2014. júl. 29. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
En Bp-n a Bajcsyba :) eddig ketszer tippeltek kislanyra. Jovo heten megyek genetikaira ott megkerdezem :)
2014. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En ma vagyok 18 hetes. Ha minden igaz a kis joveveny fiu lesz, eddig ketszer tippeltek fiura. Most par napja akkora az etvagyam hogy mindig tudnek enni. Ti hogy vagytok vele? Eddig nem hiztam egy kgt sem ti mennyit szedtetek fel? Igazabol azt hiszem ereztem mozogni a babamat de nem tudom eldonteni hogy ot erzeme mivel kb 2 hete erzem ugyanazt de az orvosom azt mondta hogy csakus 20 het korul erezhetem.
2014. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

6kg-t fogytam mert a 15.hetig hanytam. Azt hiszem 1jott vissza :)

2014. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én eddig kb.4 kg-ot híztam. Bmikor tudnék enni, és főképp édes dolgokat kívánok. Amugy sztem simán érezheted a babát. A fiam én is csak a 20. Héten éreztem, de elöl fekvő placentám vokt. Most a 14. Héten el se akartam hinni, de most soványabb is vagyok és a hátsó falon van a placenta. Szóval sokmindenen múlik.
2014. júl. 29. 16:17
 8/8 anonim válasza:
19 hetes vagyok és nekem már kb két hete boxol érezhetően. :) Meg néha olyan, mintha fordulna bennem egy kört, mert iszonyat feszít.
2014. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!