Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzó kismamák! Tegyük le...

Dohányzó kismamák! Tegyük le a cigit! Valaki velem tart?

Figyelt kérdés
Még a terhességem elején járok,de már nem akarok cigizni.Holnaptól nem gyújtok rá!Betáraztam: ropi,répa,rágó,tictac,gyümölcs,citromfű tea(ha nagyon ingerült lennék).Ha valaki csatlakozna,örülnék!
2014. júl. 28. 13:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%

'Holnaptól nem gyújtok rá'


Már elvéreztél, ez igy nem fog menni. Most megfogod a cigidet és kiqrod az ablakon, de nem majd holnap, hanem most. Csak igy megy, máshogy nem.

2014. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Így van, nem sűrűn értek együtt az előttem íróval, de most igen. Felállsz, kidobod a cigit és kész, nem gyújtasz rá többet.
2014. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan nem vagyok kismama, már 2 éves elmúlt a fiam, de sok sikert kívánok! Menni fog! Arra azért ügyelj, hogy ne egyél helyette egész nap, mert nagyon sok fog feljönni.
2014. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nekem szavazott bizalmat!Gondoltam,hogy fikázással kezdődik a válaszadás!Köszönjük Emese,lapozhatsz!
2014. júl. 28. 13:28
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező itt már csak így megy :D. Szerintem embere válogatja amúgy valakinek az jön be ha azonnal leteszi másnak meg az hogy lelkileg felkészül hogy na holnaptól. Én fogytam 20kilót úgy hogy azt mondtam hétfőtől. Lehurrogtak ugyanígy és mégis leadtam a súlyfelesleget. Menni fog, hajrá! :)
2014. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem fikáztalak, de senki nem írt semmi olyat, de igen, letudom annak, hogy a hormonok miatt veszed magadra. Napi 1doboz cigit szívtam, ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, még a rendelőben kidobtam. Elhatározás kérdése. A majd holnap a legrosszabb, amit tehetsz. Én azóta dohányzom újra, de úgy hogy már 3x letettem, és azóta is teszem, "majd holnap"-magyarázattal.

Sok sikert!

2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Én kb pontosan egy hónappal azelőtt tettem le hogy megtudtam babát várok. Nagyon nehéz volt. Nekem a terhesség első pár hete elég stresszes volt, orvost keresni, telefonálgatni, meg az a sok ismeretlen dolog... :) de egyetlen egyszer sem jutott eszembe a cigi! Szóval csatlakozni már nem tudok, de biztos vagyok benne hogy sikerülni fog neked is, sok szerencsét! Szerintem sokat fog segíteni a gondolat hogy mostmár nem csak magadért teszed.
2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Én ugyan már egy ideje letettem a cigit, de sok sikert kívánok hozzá!

Amúgy én nem írnám le egyből a kérdezőt, nincs veszve a dolog attól, hogy holnap akarja letenni, ugyanúgy elhatározás kérdése. Mindenki más, van akinek ez válik be, van akinek az. Van akinek úgy könnyebb, hogy előtte lelkileg ráhangolódik a dologra, és nem egyből "sokkolja" magát. Én is "holnaptól" tettem le, és sikerült, kitartottam az elhatározásom mellett.

2014. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 5-ös,én is így gondolom!Én 30 kilót fogytam,ugyanígy!Kitűztem egy napot és felkészültem rá,testileg-lelkileg.És sikerült!Ez is menni fog,még ha egy-két emberke okoskodik is itt nekem,hogy "már elvéreztem" :)
2014. júl. 28. 13:42
 10/24 A kérdező kommentje:
6-os.Nem gondolod,hogy pont ezért nem sikerül? Vagányan kidobtad a cigit a rendelőben,de azóta is dohányzol.Hát gratulálok!
2014. júl. 28. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!