Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 évesen várandósság kinek...

33 évesen várandósság kinek mi a véleménye tanács erről?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:

34 vagyok, vagyis leszek év végén és szeptemberben jön a második baba. Az elsőt tavaly januárban szültem.

Nekem az égvilágon semmi komplikáció nem volt, az összes eredményem jó volt.

Lehet h jön mindenki azzal, h 25 évesen kell szülni.

De nekem meg pl most lett olyan párkapcsolatom, ahova be lehetett vállalni babát.

2014. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 30, 32, és 34 évesen szültem, ebből kettőt ősszel. Semmi extra. Mindenki úgy éli meg a terhességét, és a szülését, ahogy hozzááll. Ismerek anyukát, aki 40évesen szült, mindig mosolygós volt, sosem panaszkodott.
2014. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi különösebb, olyan mintha huszonévesen, vagy kicsit idősebben lennél várandós :). Én 36 évesen szültem az első babámat, problémamentes terhességem volt, és sima szülésem.

Most 38 évesen a másodikkal vagyok terhes. A szokásos vizsgálatok mellett most az orvosom a korom miatt ajánlotta az integrált tesz elvégzését, de semmi más egyéb nem változott.

2014. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33 évesen azért még nem vagy öreg :)
2014. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs különösebben véleményem róla. Azért az még korántsem matuzsálemi kor, hogy véleményezni kellene.
2014. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Másodikat várom novemberben töltöm a 33-át. Milyen tanácsot szeretnél?

Az első gyermekem 30 évesen szültem a szobatarsaim mind 35 felett voltak.

2014. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 33 éves múltam, az első babámat várom.

Eddig nem éreztem hogy ez gáz lenne :).... és nem is vagyok öreg a többi kismama között. A mai világban sokan jóval később vállalnak babát (még első babát is).

Mivel kapcsolatban szeretnél tanácsot kapni?

2014. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MI a véleményem? Semmi. Első gyerekemet 32 évesen szültem, a 2-3 gyerekemet 34 évesen. A elsőnél a szobatársaim minde velem egyidősek vagy idősebbek voltak.
2014. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Milyen tanácsot szeretnél? Én 32 éves vagyok most szültem az elsőt, 1 hónapos a fiam. 35 éves korom előtt szeretnénk még 1 babát, ugyanis 35-40 éves kor felett már kockázatosabb gyereket vállalni az orvosok szerint.
2014. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!