Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt mehen kivuli...

Kinek volt mehen kivuli terhessege es mikor vette eszre?

Figyelt kérdés
En most leszek 5hetes terhes,jovo heten megyek dokihoz de eleg eros terhes tuneteim vannak.Teszt szepen erosodik,nem verzek.Gorcs,hasszurka jobb oldalt,derekfajdalom van,meg hanyinger,faj a mellem!
2014. júl. 30. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont két hete voltam műtve ez miatt :(

Én külföldön élek, és itt sajnos nincs UH a 12ik hét előtt. viszont már az elejétől nagyon fájtak a melleim. meg nagyon erős ilyen szélgörcs szerű fájdalmam volt a hasam aljába. én sem véreztem.. én sejtettem, hogy valami nincs rendben , de nem foglalkoztak velem.. és én utolsó pillanatban lettem megműtve mert a petevezeték már teljesen szétroncsolódott és nagyon sok vért veszítettem. ( belső vérzés ) . De nyugi az hogy erős terhes tüneteid vannak még nem jelent semmi rosszat .

2014. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Januárban volt. szó szerint aktus után egy héttel jelentkeztek a tüneteim, pár nap múlva pozitív teszt, megint egy héttel később már barnáztam is (Egyik doki azt mondta, hogy tuti menzesz elött estem teherbe, de mi meg biztosan tudjuk,hogy nem,mert akkor döntöttünk úgy hogy belevágunk), másnap mentem dokihoz, nem láttak semmit (azt is gondolta a dokim, hogy korai vetélés). Vérvételek és mivel többedik nem sikerült terhesség volt kórházba fektettek, rosszul lettem, másnap műtét.

(Kivették a bal petevezetékem. Azt mondtam többet nem próbálkozok, Egy gyerek lesz akkor csak. Műtét után két héttel találtak egy fiatalabbat a méhemben. Eddig úgy néz ki jól van :) )

2014. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!