Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges az,...

Noi333 kérdése:

Szerintetek lehetséges az, hogy a 24. hétben vagyok és nem vették észre, hogy ikreket várok? Minden vizsgálaton meg ultrahangon voltam de olyan nagy a hasam meg mindenfele érzek mozgásokat.

Figyelt kérdés
érzem fent a gyomromnál is hogy mozog meg lent a hasamnál is. más előjelek is vannak pl tulzott fáradtság, lehangoltság hányinger stb. de ultahangon egy fiut látnak. ez a második terhességem az első kislány is sokat mozgott de ez mintha más lenne. lehet csak bebeszélem magamnak? páromnak egyébként volt ikertesoja... :-) van itt valaki akinél későn vették észre hogy ikreket vár? köszi a válaszokat előre is!

2014. aug. 4. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a legelső uh-n látszott a több petezsák. Gyakorlatilag kizártnak tartom hogy ne vették volna észre.

24hkm

2014. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem lehetséges. Azóta már legkevesebb két Uh-on is túlestél, de már a legelsőn is látszódik az ikerterhesség. De ha azt mégis benézték volna, ott volt a 12.heti, ahol a kb. 7-8 cmes gyerek nem bújhat csak el úgy, a 20. hetin, ahol kb.25cm a gyerek főleg nem.
2014. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. énis elég valószínűtlennek tartom de gondoltam rákérdezek itt mert sokan bogarat ültettek a fülembe :-) köszi a válaszokat puszi!
2014. aug. 4. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
LAza a hasfalad és a kötőszöveteid, ezért nagyobb a hasad.
2014. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ikerterhességet még szerintem te is észrevennél az UH-n, nemhogy egy orvos.

Két helyen meg azért mozog, mert van neki feje is meg lába is, és mindkettőt tudja mozgatni.

A többi tüneted meg egyes terhességre is passzol...

2014. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan mondják, hogy milyen nagy a hasam és nem-e várok ikreket és én is rengeteg helyen érzem/éreztem. De nem ikrek, bár még nem bújt ki, de sztem 35hetesen már észrevették volna. Egyébként 24hetesen voltunk 4d-n, egyik pillanatban még fejjel lefele volt, 2 perc múlva már keresztbefeküdt. Lehet, hogy te is azért érzed mindenhol, mert mocorog mindenfelé:)
2014. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minden porcikájával ficánkol, ennyi...a lányom nekem is kb harmad ennyit mozgott mint most a fiunk...viszont a lányommal gigantikus hasam volt, most meg még alig látni...

28 hkm

2014. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat lányok! :) igen igazatok van biztos észrevette volna az orvos... :D tényleg nagyon ficánkol. én is megyk nemsokára 4D-s UH-ra :D alig várom. jó babavárást és puszi mindenkinek!
2014. aug. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!