Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 6 hetes...

Lehetséges hogy 6 hetes terhesseget nem lát a doki ultrahangon? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kétségbe vagyok esve, az utolso mensim 09.07. , oktober 4. en kellett volna Nem megjonnie. Nem is jott,hala Istennek. Tobb teszttel teszteltem. Mind pozitiv lett . (xepil,corax,intimed,facelle) ezekbol volt hogy tobbet csinaltam,pl. xepilbol es facellebol kettot is. MIND POZITIV. A teszteket mindet nem vart napja utan csinaltam.Nagyon boldog voltam.Foleg amikor mar fizikai tuneteim is lettek. pl.; emelyges, gyakori pisilesi inger... magas testho,faradtsag. Nagyon boldog voltam!!!! Vartam t 2 hetet a dokival. ez alatt az ido alatt csinaltam azt a sok tesztet. Csak a magam megnyugtatasa vegett,mert 2 eve vartunk erre a masodik csikra. Tegnap mentem dokihoz,gondoltam mar ha szivhang meg nem is lesz,de valamit csak fog latni. Hat megvizsgalt ,csak huvelyi uh-gal,de azt mondta meg nem lat semmit.,cisztat sem,de babot sem,hat egy vilag dolt ossze bennem. Azt mondta hogy lehet Hogy a mehem olyan reszebe agyazodott be ahol csak kesobb mutatkozik. Adott beutalot. Hetfon reggel a laborba le kell adnom vizeletet. Megorulok hetfoig. Azt meg elmondanam hogy a parommal, ebben a ciklusban csak szept. 21-en volt alkalmunk osszebujni.Neharagudjatok hogy ilyen hosszura sikeredett,de nagyon ki vagyok ez miatt. Esetleg valaki jart mar igy? Olyan regota vartunk mar erre. Csak normalis valaszokat kerek.NAGGYYOOON KOSZONOM.


ui.: bocsi , Mindenkitol hogy ekezet nelkul irtam de telorol irtam.



2013. okt. 19. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne aggódj, valószínű, hogy későbbi a megtermékenyülés és fiatalabb a terhességed mint ahogyan számolod. A vizelet úgyis kimutatja a hcgt majd. Ha annyi teszt pozitív akkor 100%, hogy terhes vagy :)

2013. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Pfú..basszus


Nem akarlak elkeseríteni, de valamit már látnia kellene, de bízzunk benne hogy még annyira korai terhesség hogy csak később látszik.

Drukkolok!!!

Ha jól számolom olyan 3-4 hetes terhesnek kellene lenned, ez ilyenkor előfordul hogy még nem látszik semmi.

2013. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, KOSZONOM A VALASZOKAT. Nagyon remelem Hogy valami ilyesmi van a hatterben. Mert ennyi teszt nem vaghat at. 25 eves vagyok es soha eletemben nem volt pozitiv tesztem.

Semmilyen gyogyszert nem szedek ami befolyasolhatna az eredmenyt. Azert felek ennyire,mert ilyenkor azert mar ha masnem petezsakot kellett volna latnia.

2013. okt. 19. 11:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezt éltem át én is. Most 19 hetes vagyok a leányzonkkal. :)
2013. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha valóban 3-4 hetes körűl vagy ahogyan egy másik válaszoló is írta akkor még a petezsákot sem látja uh-n. ezért küldött el vizelet vizsgálatra az orvos. Nyugodj meg, mert ha stresszelsz azzal sokat ártasz a babának a pocakodban.
2013. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso Valaszolo,.es neked mikor mutatkozott meg az uh-on.??? Es mi volt az oka hogy addig nem latszott?
2013. okt. 19. 11:48
 7/20 anonim ***** válasza:
A hivatalos ami papíron van, hogy 6 hetesen, de nem hivatalosan olyan 8 hetes lehettem. Nálam se egyszerű helyzet volt, mert június hónapban 2x volt mensesem és nem tudták honnan számolják,végülis a baba méretei szerint az első menses közben estem teherbe. 3 féle időpontom van, hogy mikor szülök majd :) utolsó voltam.
2013. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
probalok nyugodt maradni, 2 ev varakozas utan ez igen nehez. Kedves 19hetes Kismama! GRATULALOK A BABADHOZ. Barcsak en is itt tartanek. KOSZONOM A VALASZOKAT!!!
2013. okt. 19. 11:52
 9/20 anonim ***** válasza:
a teszt nem is vágott át tuti elindult valami csak lehet hogy méhenkivüli sajnos:( Ez elég gyakori sajnos:( A 6. héttől már szivhang is van. A hüvelyi uh a legjobb. AZon jóval elöbb lehet látni mint a hasi uh-on. Az orvos telejsen jól járt el. De azért még bármi lehet belőle. Kitartás.
2013. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen,tisztaban vagyok vele. Sajnos. Ettol rettegek. Azt meg konnyebben feldolgoznam,hogy ha nincs baba mint a mehenkivulit. A dokim szerintem is joljart el. Teljes mertekben egyett is ertek vele,meg ha nem azt hallottam amit szerettem volna.
2013. okt. 19. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!