Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy 11...

Szerintetek normális, hogy 11 hetes terhes vagyok és még az orvos nem vizsgált meg ultrahanggal, csak 5 hetesen amikor még csak a petezsákot látta?

Figyelt kérdés
Azt mondta,hogy nem nézi meg majd jővő héten ad beutalót a down-kór szűrésre és majd ott megnézik... :(
2014. aug. 5. 13:48
1 2
 1/15 Margit84 ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Ha csak petezsákot látnak, azért utána még vissza szoktak talán rendelni, hogy van-e szívhang. Én 8 hetes múltam, mikor először látott a doki, tehát ott egyértelműen volt már.
2014. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Magánorvoshoz jársz? Ha nem, én pont az ilyen abszurd dolgok miatt javaslom, hogy ne sztk-zz! A magándoki kézben tart mindent, mert azért fizeted. Ennyit megér egy nyugodt várandósság és egy egészséges baba!
2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívhangot nézett?
2014. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is így jártam,úgyhogy kerestem egy magándokit.

5 hetesen mentem az SZTK-ba,akkor UH-on megnézték,hogy okés,petezsák van,majd visszarendelt a 12.!! héten.

Na,akkor kerestem egy magánorvost!Utána már nyugodtan telt a várandósságom!Neked is ezt ajánlom!

2014. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Sztk rendelésen ez sajnos normális. Magánrendelésen annyiszor vizsgálnak, ahányszor megfizeted.
2014. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Normális, ittis 12 hetesen van uh, genetikai.
2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Angliában az első UH a 12. heti. Előtte ha elmész orvoshoz, hogy van egy pozi teszted, akkor maximum rábólint, hogy oké, találkozunk a 12. héten és viszlát.
2014. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális. Európa civilizált részein a 12. hétig, amennyiben nem merül fel méhen kívüli terhesség gyanúja, vagy semmi terhelő nincs az anamnézisben, a 12. hétig rád sem néznek. Felesleges. Az én egyik barátnőm szülésznő, ő pl. akármikor ránézhetett volna a csöppségre, ennek ellenére az első uh-t 5 hetesen készítette el, a másodikat 12+4-nél. Felesleges.
2014. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba ezért nem is megyek (már ha ott voltál) ,én magánhoz járok és voltam 5,6,10 és most 12.hetesen mikor a kombinált teszthez csinálta az uh-ot. Megnyugvás képpen is örülök hogy ennyiszer hívott vissza mert első baby-n és elég parázós vagyok,sztem szívhangot megnézhette volna a 7-8.hét környékén..... :/
2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt az sztk-ban is visszahívnak ha nem látható szívműködés.

A védőnő addig nem is ad kiskönyvet míg nincs olyan papirod amin szerepel: 1 élő magzat,szívműködés látható.

2014. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!