Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincsen fogadott dokim?

Ha nincsen fogadott dokim?

Figyelt kérdés

Magánrendelésre járok dokihoz,de a szülésnél nem kérem fel mert nagyon sokat kér még el érte sajna.

Miképp működik akkor így a szülés?Azt tudom hogy ügyeletes dokihoz bemegyek és nála szülök,de mondjuk ha a héten megmondom a dokimnak hogy nem szeretném felkérni a szülésnél akkor is még folyamatban végig kiséri mi van velem??Esetleg indítani kell vagy bármi??Nem nagyon szeretném 40 héten túlhordani.Hogy működik ez??


2014. aug. 5. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem fogadtam dokit, de magànhoz jártam . Itt Debrecenben .Nem kertem hogy legyen a dokim. Viszont fogadtam szülésznőt . Indítani akarta a kiirt. Napon mert bo 1 ujjnyi ra nyitva voltam. De nem egyeztek bele. Végül 40+5 re született meg . Ügyeletes orvos volt, egy nagyon kedves doktornő nála szültem . Ha nem akarod tulhordani. Úgyis menni kell a kiirt napon magzatvizvizsgalatra es méhszàj vizsgálatra , akkor mondhatod hogy indítsák . Bár en nem javaslom... Szerintem ez annyira mű dolog . Burokrepesztessel indítanak azután beléd nyomnak egy csomó oxitocint hogy meginduljon a fájàs, sokkal több időt fogsz vajúdni mintha magátol indulna... De ez csak egy tanács :) könnyű szülést. Hány hetes vagy ? :)
2014. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elirtam én nem egyeztem bele hogy meg indítsák a szülést :)
2014. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem indították májusban. Épp betöltöttem a 40.hetet. De már 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj, és elkezdett öregedni a lepény. (nekem ezelőtt volt 2 sikertelen terhességem így nem ellenkeztem)

A burokrepesztéstől számítva 3,5 óra alatt meglett a babám.

Kaptam oxitocint mert másodlagos fájásgyengeségem volt.A szülésznőmnek sokat köszönhetek végig mellettem volt, és Ő segített, hogy ne húzódjon el órákig a szülés.

Tudod inkább ez mint a császármetszés.

Én Budapesten szültem a Sote II-n te hol fogsz?

2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, az kimaradt, hogy nekem volt dokim is, de nem mondott konkrét összeget, így annyit adtunk amennyit jónak láttunk.


Mindenesetre keress meg az adott kórházban egy szülésznőt akit ajánlanak, és kérdezd meg tőle hogy felfogadhatod e őt orvos nélkül is.

2014. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!