Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az idegesség és a stressz...

Az idegesség és a stressz sokat árt?

Figyelt kérdés

Most vagyok a hatodik hétben.

Itt van nálunk két hétig a férjem ötéves kislánya. Alapból jól kijövünk, nagyon szeretem a kiscsajt.

De a terhesség eléggé megvisel, folyamatosan fáradt vagyok, hányingerem van, és feszültebb is az átlagosnál, mivel a pozitív teszt óta nem dohányzom.

És erre tesz rá a kiscsaj még egy lapáttal. Nem tudom, mi van vele, nem szokott így viselkedni, de most folyamatosan hisztizik, üvöltözik, felesel, és vadul játszik, többször is megütötte a hasamat véletlenül.

És sajnos sík ideg vagyok tőle, és aggódom, hogy ezzel ártok a babának.

Arra is gondoltam, hogy elmennék itthonról pár napra valahová, ahol nyugi van.

Szerintetek menjek, vagy maradhatok, nem lesz baja a babának attól, hogy ideges vagyok?



2014. aug. 9. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal árthat az idegesség. Én első babámat várom, és igen érzékenyen érint az is, ha valaki a hasamhoz közelít. Szerintem valami egyezségre kell jutnod a férjeddel, mert ez a helyzet tarthatatlan. Főleg, ha ne adj Isten valami történne...
2014. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen árt a babynek.


Ha itthon is fezsült a helyzet én is lelépek mivel elég hamar feltudnak húzni. 32 hetes vagyok már. És majdnem midnennapos volt az idegeskedés.. Olyankor hamar lelépek ha érzem, hogy na itt valami bomba fog robbanni. Kimegyek netán fagyizni egyet vagy sétálok. :)


Kerülöm a konfliktusokat.

2014. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!