Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok 15 hét végétől...

Leendő anyuka kérdése:

17 hetes vagyok 15 hét végétől érzem a babát de ma. Egyátalán nem érzem szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, inkább várja a hidegfrontot. ;-)
2014. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom is a hidegfront előtt be volt lustulva, nyugodj meg. Ha nagyon aggaszt, igyál egy kis hideg & édes valamit, attól felébred! :)
2014. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sziaa

En a 17.hettol erzem a kisasszonyt.. mostanra mar napirendeje van. 19.hettol napi rendszeresseggel. Amikor kanikula van ugy szoktam keltegetni,hogy megnyugtassam magam,mint tegnap elott pl. Meg annyira pici a babad,hogy nem mindent erzel. Nagyon sok helye van! Es gondolj bele mekkora erokifejtes kell neki,hogy a vizben annyira megrugjon,usson,hogy erezd is :)

Ha estig nem erzed es nyugtalan vagy,menj el egy szivhang vizsgalatra,esetleg a vedonot hivd fel. Nincsen semmi baja :)

23-24 hettol kell erezni napi szinten es szamolni a mozgasat boven 30het felett ugy tudom! Egyel valamit,igyal kolat fekudj le es varakozz. (Plusz az sem mindegy hol tapad a lepeny)

21hkm

2014. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat este mindenkép megirom h mi volt :D
2014. aug. 13. 14:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Nos? :)
2014. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Eddig semmi pedig ettem pihentem ittam de semmit nem érzékeltem :( szerintetek?
2014. aug. 13. 21:00
 7/18 anonim ***** válasza:

Minden nap erzed mar rendszeresen? Csak mert meg 20-22hetesen se mondjak mindig,hogy baj ha nem erzed.. mit gondolsz,hogy erzed baj van? Ilyenkor azt szoktam mondani inkabb menj be feleslegesen a korhazba/ugyeletre mint keson.

21hetes

2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen eddig minden nap éreztem most ma nem éreztem vagyis nem érzékeltem :( holnap nem érzem akk be megyek csak kérdés h nem fognak haza zavarni?
2014. aug. 13. 22:05
 9/18 anonim ***** válasza:

És ha haza zavarnak, miután megvizsgáltak, nem számít. Ők vannak érted és nem fordítva.

Mizu, jelentkezz!

2014. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom még mindig semmi :/ nem tudom h mit csináljak mert sokan mondják h attól h nem érzem még mozog
2014. aug. 14. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!