Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki egyátalán nem kente a hasát krémmel és még sem lett csíkos, vagy aki kente rendszeresen drága krémekkel és még is az lett?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyan akinek nem csak a pocija lett csíkos hanem esetleg a feneke, combja is? Mikor jelent meg az első csíkotok? Utána jött a többi is? Minden vélemény érdekelne!
2012. aug. 22. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kentem, hatalmas hasam volt, egy csíkok sem lett.
2012. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a 30. hét körül kezdtem el kenni,mert azt "szokás" alapon;tehát nem volt komolyabb okom rá.

Én DM-es,saját márkásat vettem.Egyetlen csíkom sem volt sehol sem;de én úgy gondolom,hogy nem az olajtól volt.Nekem alapvetően rugalmas a bőröm+nem is volt hatalmas pocakom.Ez sajnos genetika. :(

Barátnőm megvette a patikában a több ezer forintos,méreg drága kencét is,mégis csupa csík lett a pocija,combja.

2012. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2012. aug. 22. 21:21
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves 2. neked is köszönöm a válaszod, én is hallottam hogy genetika, de mégis érdekelnek a vélemények :)
2012. aug. 22. 21:22
 5/20 anonim ***** válasza:

Igaz nem drága krémekkel, hanem babaolajjal, de minden nap kentem magam, ennek ellenére 38 hetesen kirepedezett a bőr. Pedig azt hittem megúszom, de hirtelen akkorát nőtt a hasam, hogy nem bírta tovább és becsíkosodott. Szerencsére csak néhány csík lett, azok sem nagyok.

A mellemen már az elejétől, kb. 10-12. héttől megjelentek a striák, mivel azok óriásit, akár 3 számnyit is nőttek hirtelen már az elején.

A combomon és a csípőmön is látok néhány csíkot, amit a +23 kg-nak tulajdonítok, amit eddig sikerült magamra gyúrni. Ezek a csíkok kb. 27-28 hetes koromban tűntek fel, hogy ott vannak.

Amúgy a genetikán múlik minden, meg, hogy mennyire hirtelen jön a súlynövekedés/pocaknövés, és nem a drága krémeken.

Üdv, 38+5 hkm

2012. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem első terhességnél semmi csík és nem kentem..másodiknál kentem és csíkos lettem a hasamon oldalt..most is terhes vagyok..remélem nem csíkosodom tovább..
2012. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Se a lányommal, sem az ikrekkel nem kentem, csak mikor viszketett néha, kb 10 alkalommal. Egy csíkom sincs a hasamon, pedig amúgy hajlamos vagyok rá.
2012. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
KEdves 5., köszönöm a válaszod, remélem kened ezután is, ártani biztos nem árt! Könnyű szülést!
2012. aug. 22. 21:27
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 6. ez is érdekes, köszönöm a hasznos információt :) Nem tudtam hogy ilyen is van!


Kedves7. köszönöm a válaszod :)

2012. aug. 22. 21:28
 10/20 anonim ***** válasza:
A szokásos testápolómmal kentem, mert alapból száraz a bőröm. Szülés után vettem észre, hogy a csípőcsontjaimnál icipicit megrepedt a bőröm, de ennyi. Most 35 hetes vagyok, nagyobb a pocim, most sem kenem mással, eddig semmi csík. Egyébként én is úgy gondolom, hogy ez inkább genetika, alkati adottság.
2012. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!