Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni amnioszkópia után kinek milyen tapasztalata volt utána?

Figyelt kérdés
Nekem hajnalban véres barnás váladék volt, ma is mennem kellett azóta inkább szintelen néhol rózsaszines nyálkás folyadék jön. De ha hapcizok olyan mintha össze pisilném magam. Ez normális vagy mi? HOlnap inditják a szülést és még mindig haza küldtek.....
2014. aug. 14. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy a barnás-rózsaszínes nyák tágulásra utal, remélhetőleg éjjel beindul és nem lesz szükség indításra. Fájásaid nincsenek?
2014. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nyàkdugó volt :) nekem is magzatvizvizsgalat után ment el... A rózsaszín es nyálkás folyadék az nem tudom mi...lehet magzatviz ? ! :D

Nekem az nem volt, mivel fajasokkal indultam és nekem repesztették a burkot.

2014. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van fájás de elenyésző. Tehát amik eddig is voltak. De nincs benne rendszer, se idő. Viszont most már kicsit jobban fáj mint eddig.

Remélem nem kell inditani jó lenne de alig vagyok nyitva. Bár ez változhat de hát holnap így is úgyis beinditják, vagy beindul ha szerencsém lesz. Remélem holnap este már a kislányunk a kezembe lesz. 6-30ra kell mennem a klinikára. Tudom hogy fájni fog, de már alig várom túl legyek.

2014. aug. 14. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális amnii után a barnazas, nekem a doki mondta h számítsak rá, ne ijedjek meg. Miért indítanak?
2014. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már most barnázás nincsen, viszont ha hapcizok vagy úgy ülök fel akkor szintelen nem is tudom mi folyik ki. Az is lehet az amnio után, mert most az orvos kitisztitotta. Nem tudom eldönteni most magzatviz vagy csak ez a kópia miatt van olyan zavaró. Azért kell megindtani, mert holnap leszek 41 hetes terhes. Nem tudom miért vártak eddig vagy miért nem várják meg a 42 hetet. Mindegy, mostmár jobb szeretnék túl lenni a szülésen
2014. aug. 14. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg szivárgás lenne is már reggelig nem lesz baj! Sajnos az nem tudom milyen mert engem is indítottak a 41. Héten. Én semennyire se tagultam estig, igy megcsaszaroztak. Szép nap lesz a holnapi! :)
2014. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kár hogy indítanak, ha semmi gond nincs, mert elvileg 42 hét után beszélünk csak túlhordásról.


Én szurkolok, hogy meginduljon magától addig, erre minden esély megvan, mint ahogy arra is, hogy szépen kitágulsz.


Ha jönnek a fájások, próbálj meg álló helyzetben lenni és arra koncentrálni, hogy ellazítsd az izmaidat alul, és akkor szépen menni fog az a tágulás. Csak nem szabad összeszorítani magad fájáskor, mert akkor ellene dolgozol a folyamatnak.

Gondolj arra, hogy a fájás az jó, mert a baba halad előre közben és hát ez a cél.

Szép szülést!

2014. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen reménykedem, hogy szépen fogok tágulni, arra is gondoltam ha nem akkor császár lesz a vége. Bár félek ha császároznak mert azt tán többször mint kétszer nem lehet vagy igen? Igen szép hosszú nap lesz és remélem nap végére már a kislány is velem lesz, mert rémisztgetett az orvos hogy nem biztos hogy péntekre lesz baba lehet csak szombat. Mérges vagyok a klinikásokra. Nincs elég bajom 36 hetes korom óta minden nap mentem nstre. Vártam ott reggeltől délutánig. Alig hivott be orvos hogy megnézzen vagy kérdezni tudjak az ottani nővérek meg csak nem olyanok. Aztán remélem nem kell több mint 3 napot vagy 4 napot benn lenni a klinikán. Már mostmár nagyon szeretnék túl lenni az egészen. Nagyon elfáradtam mostanra és ráadásul a mai kópiámon vissza tette az orvos vagy 3x a kacsát meg a többit mert kinai tanulók voltak ott. Az is olyan rossz volt.
2014. aug. 14. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk a kórházban is ez a protokoll, hogy 41. héten max. Sajnáltam, mert lehet ha beindul simán is meg tudtam volna szülni a kisfiamat, de nem akartam az orvossal ellenkezni, félve a következményektől. Ilyen világ van....

Pihenj le most már, kell az energia holnapra! :)

2014. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meglesz holnapra ne izgulj, ha burkot repeszt már reggel, akkor nem maradhat bent a baba sokáig, főleg nem egy napig!
2014. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!