Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt beteg 12hetesen?

Valaki volt beteg 12hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap estére lebetegedtem...megfázás féle.Aggodom a piciért...csak péntekre van idöpontom uhra.Gyogyszert nem szedek semmit csak teázom...valakinek van tapasztalata ilyenbe?Az első babámat elveszìtettem...öt nem szeretném...köszönöm a segìtségeket.
2014. aug. 19. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
en 9hetes vagyok hasonlo cipoben....voltam uhn semmi baja a picinek...nemszedek semmit....strepsilstszopogtatok teazok citromozok....eszek sok gyumolcsot...hutofurdozom es minden rendben van :) ne aggodj nalatok is igy lesz :) enis gyogyulok a picinek nincs baja...es nalatok is igy lesz :) acsak nyugi ne parazz nem tesz jot :)
2014. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...:) Jobbulást akkor neked is. Probálok nem idegeskedni...
2014. aug. 19. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen voltam nagyon beteg, 3 napig folyamatosan köhögtem,nekem a dokim Strepsilst nem javasolt, hanem Tantum Verdéta azt terhesen is lehet használni.
2014. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én voltam nagyjából ennyi idősen. Méz citrommal keverve (nekem nagyon hatásos volt), tea és pihenés. Tökéletesen egészségesen született a fiam.
2014. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...már nem is izgulok annyira.Nekem egyik szopogatósat se ajánlották.Én is csak méz gyömbér citrom.gyümölcs.
2014. aug. 19. 15:29
 6/13 anonim ***** válasza:

nyugi és sok pihi.

én is voltam így, semmit nem szedtem

mézes meleg tea, esetleges orrdugulásra kamillás gőzölés

2014. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyömbérrel óvatosan, terhesség alatt nem nagyon ajánlják.
2014. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pont 12 hetesen fáztam meg, de nagyon. Be is lázasodtam. Sokat pihentem, sok-sok folyadékot ittam és sok gyümölcsöt ettem. Szopogattam homeopátiás bogyót. A lázat pedig vizes ruhával húztuk le. Szerencsére nem lett semmi baj a babával.

A gyömbérrel pedig vigyázz, mert terhesség alatt nem igazán jó.

2014. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Akkor a gyömbért máris mellőzöm.
2014. aug. 19. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam nagyon beteg amikor vártuk,hogy menzesz lesz vagy baba :) lázas voltam,tiszta takonykór,kegyetlen volt,de mivel nem tudtuk biztosra,hogy baba vagy menzesz lesz így nem vettem be gyógyszert,vettem ki 2 nap szabadságot,így a hétvégével együtt 4 napot otthon voltan,citromos teáztam,mézet is ettem,mentolos cukorkáztam, hűtődürdő,pihenés,így meggyógyultam 3 nap alatt, rá egy hétre pozitívat teszteltem :) 24.hetes kismama :)
2014. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!