Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetes kismamák hogy...

13-14 hetes kismamák hogy vagytok? Látszik már a hasatok?

Figyelt kérdés
Nekem első baba, a súlyom -1kg, a hasam már látszik. A hasam nagyon hangos, sokat morog, akármit iszok-eszek, gázt csinál.

2014. aug. 19. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15 hetes vagyok,de gondoltam azért írok :)

Nekem is első baba,és én is fogytam 2 kilót,a hasamon nekem is látszik már kicsit.

Neked mondták már a nemét a babának?

2014. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 13+2 vagyok. :)

Szintén 2 kilót fogytam eddig.

Pocakom még nincs, mert van feleslegem, így az eltakarja.

Én meg hányós vagyok. Most napok óta nem volt semmi, de ma 2-szer is visszajött a kaja.

2014. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
13 hetes vok.Nekem sem látszik még.Nem is fogytam,nem is hiztam.Hányos vagyok én is.Nemét én sem tudom.
2014. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én egyszer sem hánytam,nem voltam rosszul,és 12 hetes ultrahangon látszott ,hogy van valami a lábai közt :) még nem merte konkrétan mondani az orvos,csak célozgatott,hétfőn megyünk következő ultrahangra,ott már ha szerencsénk lesz látszani fog jobban. Ti mikor mentek következő vizsgálatra?

2014. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok!:-) Nekünk a genetikain nem látták a nemèt,sajnos elég rosszul is feküdt. De a saját dokim fiúnak tippelte.:-) Persze az még tényleg csak tipp volt. Jövő hét szerdán megyünk megint a havi gondozàsra,akkor lesz 14+3 remélem látni fogjuk,hogy van-e kukac vagy sem.:-)
2014. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 14.hetes vagyok,látszik már egy kicsit :) Én hála az égnek nem voltam hányós így tudtam mindent enni,sőtt.... A 12.hetes Uh nem látott semmit a dokim,majd 2 hét múlva megyek remélem akkor is minden rendben lesz ,mert eléggé feszül,görcsöl a alul a hasam,meg ráadásul székrekedésem van :/ Boldog baba várást nektek :)
2014. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én 14+2 hkm vagyok. A párom szerint úgy nézek ki mint aki nagyon jól lakott :) szóval egy kicsit már látszik a pocim, de nem feltűnő, mert van rajtam felesleg is. A 12. heti genetikai uh-on még nem tudták megmondani a baba nemét, az uh-ot végző doki nem merte megtippelni, azt mondta, hogy erre majd visszatérünk legközelebb. Haránt fekvésű volt a baba, így nem látszódott sajnos. Pedig már nagyon kíváncsi vagyok, hogy fiú e vagy lány :) de erre várnom kell még 4 hetet. Legközelebb a 18. heti genetikai vizsgálatra megyek. Egyébként jól érzem magam. Még mindig hamar elfáradok, viszont a reggeli rosszulléteim elmúltak. Olykor hangulatingadozásaim vannak, de már nem olyan gyakori, mint az előző hetekben. Boldog babavárást mindenkinek!
2014. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudom a baba nemét, a genetikai uh-n nem akarta széttenni a lábait. Legközelebb csak a 16. hét körül megyek uh-ra, én is nagyon kíváncsi vagyok. Kezdetektől fogva lánynak gondolom, aztán majd meglátjuk. Én nem hányok, csak nincs étvágyam.
2014. aug. 20. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi túl vagyunk pár nappal a 14. héten. Nekünk harmadik baba, a túlsúlyom miatt még nem látszik szinte semmi. Én eleinte voltam nagyon émelygős, de úgy a 12. héttől elmaradtak a rosszullétek. Most a szagok tudnak olykor felkavarni. A 12 hetes uh-n nem tudták megmondani a nemét. Mivel van már egy kisfiunk meg egy kislányunk, így igazándiból most tényleg az a lényeg hogy egészséges legyen. A kisfiammal kavartak fel a szagok, émelygős viszont a kislányunknál voltam, (ezért voltam biztos abban, hogy a második esetben lány van a "dologban") most viszont hogy megvan/volt mind a két "tünet" így várat a 18 hetes uh-ra hogy kiderüljön most milyen nemű baba lapul odabent. :)
2014. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 14+1 hetes vagyok.Eddig 2 kg-t híztam.A hasam is elég jól látszik már, sokan azt gondolják 20-25. hét körül vagyok, mondjuk nem csoda, 3. baba.Én már érzem mocorogni is, igaz ritkán, de esténként elég aktív.Szívhanghallgatóval hallgatózok esténként, igaz nem szereti mert mindig megrugdossa a gépet :D Délelőttönként még nagyon émelygek, estére pedig sokszor felmegy a savam, amit egy pohár tej vagy egy kiskanál szódabikarbóna csillapít.Sajnos az aranyerem is előjött 1-2 hete.Amúgy nagyon élvezem a terhességet, az apróbb problémákkal együtt is :)
2014. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!