Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a hirtelen jelentkező...

Normális a hirtelen jelentkező szédülés?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, és újabban egyre többször elő jön hirtelen fellépő szédülés, ráadásul szombaton volt az esküvőm és akkor is előjött...mit lehet tenni ellene? Illetve meddig fog ez még tartani? terhesség elején nem volt ilyesmi gondom. Kixacsit vérszegény vagyok, de azt mondta a nőgyógyász, hogy nem olyan mértékű, hogy szédüljek tőle. Tudom, hoggy a terhesség egyik tünete, de olyan rossz, hogy amikor előjön nem tudok menni sehova sem. Pedig nászúton vagyok :S Köszönöm előre is a válaszokat!

#baba #terhesség #szédülés #vérszegénység #hirtelen fellépő szédülés
2014. aug. 20. 16:50
 1/1 Quasar07 ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz, nehogy valami bajod legyen. Sok olyan volt már, hogy túl későn jöttek rá valami betegségre.
2014. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!