Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől törhetett rám hirtelen...

Mitől törhetett rám hirtelen szédülés?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, és zuhanyzás után amikor törölköztem nagyon hirtelen nagyon erős szédülés tört rám. Elég hamar jobb is lett, de eléggé ijesztő volt. Mitől lehet ez? Mi okozhatja? Ma elég húzós napom volt, ez okozhatta?

2014. júl. 30. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, nekem is elő szokott fordulni, a 12. hét környékén sűrűbben, most már csak elvétve. Nekem alacsony a vérnyomásom, talán attól, hogy hirtelen még lejjebb esik. Ma délben is volt egy ilyen, talán a nagy meleg miatt (vezettem délelőtt a klíma nélküli autóban), vagy mert nem ittam sok folyadékot.
2014. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!