Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ennyire fáj az...

Másnak is ennyire fáj az ovuláció?

Figyelt kérdés
Ha leülök akkorát belém szúr alulról, hogy csak nagyon óvatosan tudok megmozdulni is. Más is érez ilyet? Még egy kérdés, ha a jobb oldalon érzem a szurkálást akkor a jobb petefészekből szabadul ki a petesejt?

2014. aug. 22. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen :-) Tudom mit érzel, ugyan így vagyok evvel én is mióta tavaly volt egy missed ab.-om:-( nekem van mikor még fájdalom csillapítót is kell bevenem annyira fáj, de ez szerencsére ritka! Voltam vele dokinál is de igazából minden rendben van oda bent ugyhogy azt mondta hogy ez elő fordul, nem én vagyok az egyetlen... Eliveg úgy ahogy mondod ha jobb oldalt fáj inkább akkor valószinüleg a jobboldali pete fészkedben reped meg a tüsző ha bal akkor ott. Szép estét :-)
2014. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Reméltem, hogy más is van így és nem én vagyok csak ilyen. Kezdtem azt hinni, hogy valami nincs rendben nálam. Nekem szinte minden hónapban így van, csak általában délelőtt szokott lenni és estére elmúlik. Most meg este kezdtem el érezni.

Sajnos akkor ez a hónap nekem elúszott, mert jobb oldalon fáj és ott nincsen petevezetékem. :-( Na majd legközelebb.

2014. aug. 22. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megérzem, néha nagyon is erősen, mint egy menstruációs görcs... nem is tudtam mitől van ez, egészen addig, míg az ügyeletre nem kellett mennem, mert azt hittem valami bajom van.
2014. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon erősen érzem, mióta megszületett a lányom. Most jól jön, mert ismét babát tervezünk. Nekem általában éjjel fájt, tegnap kivételesen délelőtt fájt. Alapból nagyon intenzíven érzem, de 2-3 havonta annyira fáj, hogy aludni sem tudok éjjel. Nem bírok átfordulni egyik oldalról a másikra.
2014. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

Ma éjjel én is alig tudtam aludni, mert annyira fájt.

Jobban örültem volna, ha a bal oldalon fáj, akkor lenne esély a babára. De majd a következő hónapban talán. :-)

2014. aug. 23. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!