Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ra esely? Babat tervezunk...

Van ra esely? Babat tervezunk a parommal, azt szeretnem, hogy sikeruljon ebben a honapban.

Figyelt kérdés

Szoval most megvan,vasarnap mulik el,11.en jott meg igy 26.an lenne a peteeresem,legalabb is 22-26 ig bezarolag.

Nagyon szeretnenk a babat,es amikor megvan legalabb is a vege fele,akkor is teherbe eshetek?



2014. aug. 13. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában a ciklus közepén van ovuláció.

Ha pontosan tudni akarod mikor van akkor ovuteszt vagy hőmérés.

2014. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de lehetséges, ha korai peteérésed lesz. De felesleges ennyire rástresszelni, mert az inkább gátol, mint használ. Legyetek együtt rendszeresen a hónap folyamán, 1-2 naponta, vagy ahogy kedvetek van.
2014. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok nő szeretné, de ez nem így működik.
2014. aug. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt tervezem, hogy megnyerem a lottó főnyereményt és azt szeretném, hogy sikerüljön ebben a hónapban. Szerinted ha teszek érte, tehát veszek szelvényt, akkor tuti megnyerem?

No, a teherbeesés is ilyen. Lehet tenni az érdekében, de nem biztos, hogy sikerül. Ez nem AKAROM kérdése. Legyetek együtt, élvezzétek egymást, de ne akarj már az elején ennyire rástresszelni!

2014. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ditta323 ***** válasza:
100%

Ne a baba miatt szexeljetek, mert abból csak az lesz, hogy a fenébe már megint megjött. Nem szabad rástresszelni. Amúgy közép időben van a legnagyobb esély, de lehet előtte vagy utána is.

Van olyan ismerősöm nem is egy akik annyira rástresszeltek, hogy a végén feladták, hogy nekik nem lehet gyerekük. Azt mikor már beletörődtek akkor jött a meglepi.

2014. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ,nem akarok rá stresszelni és csak mondom tudom hogy ez nem olyan hogy én akarom és akkor lesz.

Tudom hogy nem szabad ráparázzni mert akkor rosszabb lesz.


Igen hát próbálkozunk,remélem sikerül. :)

2014. aug. 14. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!