Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok.12...

Ancsi1991 kérdése:

10 hetes kismama vagyok.12 napja székrekedésem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az összes házipraktikán tul vagyok...ezen kivül glicerin kúp laevolac szirup...és semmi. Ingerem sincs. Semmi vitamint nem szedek az orvosom tanácsára és szerinte ez természetes mert távozott hányással aminek kellett. De a kúp után van ingerem de 1-2 kis "kavics" jön csak. El vagyok keseredve nemakarok bajt.

2014. aug. 26. 09:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Vegyél be valami normális hashajtót, mondjuk én stadalaxot vettem be, sikerült is a dolog másnap, nem lett tőle semmi problémánk. Ez a laevolac és társai nekem sem segítettek. Viszont, hogy ezt elkerüld, nem tudok értelmeset mondani, mert nekem is folyton székrekedésem van, hiába tömöm magam gyümölccsel és minden mással. 28 hkm
2014. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis cukros meleg tej mindig megtette a hatását.
2014. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Kérj a patikában rendes hashajtót, mond hogy első trimeszterben vagy! Ez egyáltalán nem egészséges, a rengeteg méreganyagot tárolod, beépíted a szervezetbe!
2014. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mond el a dokinak, majd ő megmondja h mit kell ilyenkor tenni
2014. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Meleg tejben egy-két kanál szilvalekvár. Próbáltad már?

vagy magnéziumból kicsit több.

2014. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Rengeteget iszom rostosan eszem ...lekvárt tejet langyos vizet gyümölcslevet mindent kiprobáltam. Guttalax tabi van itthon csak félek bevenni mert azzal rémisztenek h vetélést okoz. Az orvosomat nem nagyon érdekli éppen orvost szeretnék váltani. Mert ö mindent beszedetne velem csak azt nem ami kell...végülis nem az ő gyereke.
2014. aug. 26. 11:12
 7/30 A kérdező kommentje:
És bárhova megyek a problémammal még én vagyok lecseszve hogy egyek rendesen...holott mindenre nagyon figyelek.
2014. aug. 26. 11:14
 8/30 anonim válasza:

szia!


Nekem is a szorulásom volt, de a doki meg a patikus is azt mondta, hogy nem ajánlja hogy hashajtót szedjek, mert alhasi görcsöket produkál, ami elég veszélyes, pláne később.


A párom vett nekem 100%os aszalt szilva levet, hogy az majd segít, ha reggel megiszom egy-két decit éhgyomorra... bevált, valami 1500ft a patikában, de teljesen jól működik és természetes. Most vagyok 23 hetes, kb 2 hete "jöttünk" rá erre a módszerre. Szegénykém, nem irigyellek.. én már rendesen hisztis voltam, annyira szarul voltam.

2014. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Magnézium "túladagolás". Nem tudom, mennyit szedsz. Én a szokásos dupláját veszem be ínséges időkben, vagy amikor már illene... :)

Kúp, beöntés, mechanikus ingereket hanyagold most.

2014. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Guttalaxot neeeeeeeeeee! Én begörcsöltem tőle kegyetlenül.
2014. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!