Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vizsgál majd meg a...

Mikor vizsgál majd meg a nőgyógyász nőgyógyászatilak?

Figyelt kérdés
6 hetesen megállapították hogy kisbabám lesz, most 17 hetesek vagyunk. Azóta nem vizsgált csak kérdezte hogy van e panaszom.

2014. aug. 27. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvosfuggo.az elso dokim 3hetente berendelt es vizsgalt olyan tesztekre szurt h hihetetlen...dokit valtottam a 17.het korul.o havonta hivott csak uh ot csinalt es beszelgettunk.a 36.heten vizsgalt meg es a 38.heten.

Aztan szuleskor es ennyi...

2014. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez orvosonkent változik. Az én dokim a 12. héttől havonta vizsgált. Pár pillanat volt az egész, és egyáltalán nem volt kellemetlen.
2014. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom van, az elejétől kezdve havonta kellett járnom hozzá. Minden alkalommal óvatosan vizsgált meg. Most így a vége felé már 3 hetente járok hozzá. Elégedett vagyok az orvosommal!
2014. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem én a debreceni Kenézy kórházba járok és nem fogadott orvoshoz. Ultrahang után megyek dokihoz de csak kérdez.
2014. aug. 27. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Első gyereknél havonta hivott uh-ra és vizsgált is.

Most is hozzá járok.Már 12 hetes vagyok de csak akkor vizsgált meg amikor mentem h terhes vagyok.12 hetes uh-n is annyit mondott ha panaszom van keressem.

2014. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
12 hetesen sem volt semmi vizsgálat???
2014. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ős vagyok


Megkérdezte a doki van e panaszom,mondtam nincs.Meg uh-zott,beszélgettünk ennyi volt.

Én is meglepődtem...

2014. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 hetesen vizsgáltak, utána a betöltött 40. hét után.

Ha nincs panasz, nem kell feleslegesen piszkálni a méhszáj környékét.

2014. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem akkor vizsgált mikor panaszom volt meg a végén, úgy 36. hét után, de akkor sem mindig.
2014. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg fognak vizsgálni. Én 3 gyereket szültem fogadott doki nélkül. Mindig a 20 hé után vizsgáltak meg először, volt mikor a 22. héten, volt mikor a 24. héten volt az első vizsgálat, de szülésig legalább 3-szor megvizsgáltak mind a 3 terhességem alatt.

A sok vizsgálat valóban nem valami jó a méhszájnak. Ha van panaszod, úgyis ultrahang és ha az orvos úgy látja, akkor meg is vizsgál.

2014. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!