Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a teendôm? Egyáltalán...

Mi a teendôm? Egyáltalán hihetek benne?

Figyelt kérdés
21-22 Napja késik a menstruációm, így vettem egy tesztet... A DM-ben kapható legolcsóbb tesztet. Hazaértem, megcsináltam és ahogy futott fel a vizelet, egybôl két csík volt. Az elsô nagyon erôs a második pedig ahogy száradt, egyre erôsebb. Jelenleg egyforma vörösek. Egybôl menjek orvoshoz? Vagy hová?? Vigyem a teszet is? Egyáltalán biztosan pozitív vagy lehet csalós is, hiába a leírás szerint csináltam és jó a távolság is a csíkok közt ?
2014. szept. 2. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pozitív.

A tesztet nem kell vinned, elég, ha megmondod az orvosnak, hogy pozitívat teszteltél.

Menj nyugodtan amikor akarsz. Akár azonnal is.

2014. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Mehetsz akár egyből is, 3 hetes késésnél már bőven kell lennie szívhangnak is.
2014. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Óh, atyám! Már a szíve is dobog talán? :(
2014. szept. 2. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy szomorú? Nem tervezett baba? Ha nem, akkor mielőbb doki.
2014. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha 3 hete késik a menzid és pozitív a teszt, akkor 7 hetes terhes vagy. Szívhang már akkor is van amikor az embrió még csak egy paca.
2014. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tervezett terhesség, akkor nem kellett volna ennyire elhúzni, és 3 hetet várakozni... Na mindegy, akkor aztán tényleg minél előbb menj mostmár dokihoz, mert ha amellett döntenél, hogy nem tartod meg, az is vagy jó 2 hét, mire eljutsz a műtétig.
2014. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kicsit sem tervezett, hanem rákényszerültem egy ismerôsre, mert utcára kerültem egy kisgyermekkel (5éves). Aztán ez az ember már elsô este nekem esett... idôközben rendeztem a helyzetünket és nekem ki is ment ez a fejembôl. Meg itt azt javasolták, várjam meg a következôt, hátha csak kimaradt. Hát valami nem hagyott nyugodni, így ma vettem tesztet... és itt van, pozitív... De hát nekem nem lenne szívem megölni, de a helyzetem sem jó jelenleg. Túl ingatag. :( Talán... elgondolkodom, hogy örökbe lehetne adni... Így nem is hal meg, de nem is kell velünk tengôdnie. Vagy nem tudom... Még sokkolva vagyok. :(
2014. szept. 2. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki ad ilyen buta tanácsot hogy várj csak hátha sima kimaradásról van szó... Ilyen helyzetben a késés első napján már tesztelni kell (szerintem). A leírtak alapján pozitív a teszted, mivel egyből megjelent az erős csík így csaknem 100%-ra mondható hogy biztosan működik és jelzi hogy baba van. Egyébként az egyértelmű pozitívat a legolcsóbb teszt is kimutatja, inkább a nagyon korai tesztelésnél számít hogy mennyire érzékeny az adott teszt és gondolom a drágább érzékenyebb, így korai terhességet is kimutat. Nem tudom, csak tipp. Mivel már van egy lányod így tudod mi ilyenkor a teendő, menj el orvoshoz, megvizsgál és beszéld meg vele hogyan tovább. Bárhogy döntesz is sok erőt kívánok neked!
2014. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2014. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam. 8 Hetes, de hétfõn kell visszamenjek, mert már a lapomat is úgy írta alá, hogy félig kint volt (átvitt értelemben) a rendelôbôl. Megnéztem azt a lapot, rá van írva, 3 percet szánt rám a doki. :D Miközben hüvelyi uh-val vizsgált, aközben kérdezett.. :D
2014. szept. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!