Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság alatt ti mit...

Várandóság alatt ti mit készítettetek saját kezűleg a babának? Miből mit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ágyneműt, ágyszoknyát varrtam. Képeket készítettem a falra. Mintát festettem a szoba falára.
2014. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így jól belegondolva szerintem semmit. :( Most a harmadiknak majd készítek anyatejes szappant, de ahhoz nyilván meg kell várni amíg megszületik, hogy legyen "gyártási alapanyag" hozzá. :)
2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babatakarót kötöttem, úgy, hogy azelőtt nem is volt kötőtű a kezemben. Nem lett tökéletes darab, de a szeretet benne van :)
2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy fehér bogyómintás takarót kötöttem (ez lett később a keresztelő takarónk, de gyakran használjuk hétköznap is). Kötöttem egy kis kardigánt, max. ha kétszer volt rajta, újszülöttként nem volt praktikus :), aztán meg kinőtte. És kötöttem egy krémszínű mellénykét. Ezt gyakran használtuk, mivel őszi születésű a baba, jól jött ősszel-télen. Ahogy kinőtte, "gyorsan" (igen nehéz volt időt lopni rá, így maradt az éjszaka) kötöttem egy rózsaszínt is, mert valóban jól kihasználható darab egy kötött mellényke.
2014. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 garnitúra ágyneműt, lepedővel természetesen. a kiságy fölé forgót papírból,hurkapálcából (nagy színes virágok lógtak lefelé, imádta!), a szobát festettem mesefigurásra vízfestékkel (vettünk direkt ehhez való festéket is,de a vízfesték sokkal jobban mutatott a falon), sálat horgoltam/kötöttem, kiságyra tehető zsebes tárolót varrtam. sztem ennyi,de lehet,h. van még pár apróság,amiről megfeledkeztem.
2014. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!