Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 napja ha megyek, sétálok...

1-2 napja ha megyek, sétálok néha érzem h fáj, húzódik a hasam alja. Ez normális?

Figyelt kérdés
28 hkm

2014. szept. 3. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én 20. hétnél járok és én is szoktam ilyeneket érezni. Mondtam az orvosnak hogy olyan érzés mintha izomlázam lenne és húzódik, nehéz felegyenesedni. Azt mondta normális érzés, megvizsgált és nem talált semmit. Ráadásul én inkább csak jobb oldalon érzem. Azt javasolta szedjek magneb6-ot, azóta jobb lett, de reggelente még érzem. Ha nem görcsölsz és nem is vérzel szerintem nem kell aggódni miatta.
2014. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uh pont 2 napja érzem ezt! Előtte a sétáknál nem éreztem!

Remélem nincs komolyabb baj,ma megyek délután a dokihoz,megemlítem neki és elmondom majd, hogy mint mondott rá!

Üdv. 25hkm

2014. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az jó lenne, köszi:)

Remélem én is hogy nincs gond, bízom benne hogy nől a baba és a súlyát érzem:))

2014. szept. 3. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként én is pont erre gondoltam,hogy biztos a baba növöget és már azt érzem:):D Már nem olyan nagyon picike:)
2014. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemrég jöttünk meg a dokitól és megkérdeztem:) Azt mondta,hogy ez normális ha nincs semmi görcs stb. A baba nehezebb már plusz magzatvíz stb. És hogy az idő előrehaladtával jobban fogom érezni,hogy bizony már nehezebb ott lent minden:) Nem kell aggódni:)

2014. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm h megírtad:) Akkor nem aggódok:)
2014. szept. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!