Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális hogy fáj és...

Mennyire normális hogy fáj és feszül lent a hasan alja? 26hetes vagyok

Figyelt kérdés

Nem mondhatom hogy nagyon kibirhatatlan,de nem egy kellemes èrzès ès ha mozgok akkor feszül inkább.Enyhe mensi szerü èrzès is társul hozzá.

Nő a baba? Vagy baj lehet?


2013. jún. 3. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is néha feszül de nekem olyan érzés mint amikor tele van a belem már bocsánat és nem tudok wc-re menni és arra gondolok talán azért érzem ennyire mert növekszik a babó és nyomja a beleimet! Sztem nem baj, ha enyhe a mesiszerű görcs, az mindenkinél előfordul, szedj magneb6-ot!
2013. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt/van, de én például akkor érzem, hogy a baba elég mélyre helyezkedik. Vagyis ki lehet tapogatni a pocakomon, hogy kicsit lenn keményebb, és érezhető a baba is. Egyébként szerintem, teljesen normális. Nő a méhed, egyre nagyobb a terhelés, feszülnek a szalagok, engem meglepne, ha mindez nem járna némi kis kellemetlen érzéssel.

Én is azt tudom mondani, hogy magneB6.


Üdvözöl:

29 hkm

2013. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos! Nekem 24 hetesen pont így kezdődött a szülési fájdalom, és majdnem megszültem.
2013. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 25-26 hetesen kezdődtek ezek a feszülések. Semmi gond nem volt, csak ez egy olyan időszak mikor felgyorsul a hasnövekedés. Majd te is észre fogod venni, hogy milyen sokat nő hétről hétre már ilyenkor. Ha nagyon fáj és nagyon keményedik akkor viszont keress fel egy orvost.
2013. jún. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkor kezdődött, dokim szerint tök normális, jellemző erre az időszakra, különösen frontok alatt - na, abból most van napi 8... Azért annyit hozzáteszek, hogy én elmentem egy méhszáj-vizsgálatra, hogy az tuti rendben van-e.
2013. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!