Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba spontán, második...

Első baba spontán, második baba császár?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik hasonlóan jártak mint én. Első szülésem során harmadfokú gátrepedésem volt, 1,5 órán keresztül varrt 3 orvos, majdnem sebészt kellett hívni, mert majdnem végig szakadtam. Aki hasonlóan járt, a második szülésnél is így járt, vagy nem törvényszerű? Nálam már szóba jött a császár is, ha ismét ilyen nagy bpd-je lenne a babának. (100 fölött volt jóval, és nem deformálódott a feje).
2014. szept. 3. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerősöm járt így. Első szülése elhúzódott, össze-vissza szakadt-repedt, órákig stoppolták, utána is gondok voltak a gátsebével. Második babájára hosszú éveket vártak, egyszerűen nem merte bevállalni, mert megviselte az első szülés. Megbeszélték az orvosával ( váltott!) hogy császár lesz, bár nem volt programozott, volt még 2-3 hete a kiírásig, amikor elfolyt a magzatvize éjszaka, bementek az ügyeletre, szólt, hogy császár lesz, így beszélték meg az orvosával. Aki szabin volt, nem tudták elérni, így egyszerűen figyelmen kívül hagyták mit mondott. Kapott infúziót, és vártak, hogy megszülessen természetes úton. Ugyan itt """""már csak"""" pár óra volt a vajúdás, de ha lehet, még jobban szétszakadt, repedt, na tolták is a műtőbe!!!!!! Altatták, összerakták (ő mesélte így, ezekkel a szavakkal). Egy hetet voltak bent, hónapokig fájt a gátsebe, hiába kente. Kapott is az ügyeletes belső fegyelmit(? nem tudom van-e ilyen!) Azt mondta, 100-szor inkább császározták volna... ja, a babái: 1. baba kisfiú 3400 gramm, 2. baba kislány, 2900 grammal született, nem is volt nagy..
2014. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!