Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai még orvoshoz menni?

Korai még orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Múlt hét elejére nem vártam. Azóta már csináltam 2 tesztet. Az első még nagyon kis halványka volt, a 2. ma reggel igen erős 2 vonal. :) Holnap megyek az orvosomhoz. Ti mikor mentetek először?
2014. szept. 9. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából 5 hetes lehetsz, az orvos még nem nagyon fog tudni mondani semmit, vissza fog hívni. Másfél 2 hét múlva már lesz szívdobogás is, én akkor mentem/mennék.
2014. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a halvány után azonnal mentem.

10 nappal volt peteérés után.

nem látott semmit ultrahangon, azt mondta vagy azért, mert nagyon fiatal, vagy azért, mert méhen kívüli, vagy azért, mert nincs terhesség.

elzavart laborba, ott a HCG értékem 580 volt, tehát a terhességet igazolták, következő héten már az is látszódott, hog y jó helyen van beágyazódva.

2014. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen mentem, de csak azért mert vérezgettem. Na a doki nem látott mást csak egy 11mm-es üres petezsákot, aggódhattam két hétig hogy lesz e benne baba. Hálistennek 7 hetesen már volt. Én nem mennék túl korán ha nincs semmi baj.
2014. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is korán 5 hetesen mentem, mert pajzsmirígy problémám van és kellett a vérvétel az adag növelés miatt, de a doki azt mondta, hogy ebből még bármi is lehet, főleg, hogy barnáztam is miután hüvelyi ultrahanggal megnézett. Ezután következett 2 hét aggódás. 7 és fél hetesen már volt szívhang és akkor vették le a vért is. Ugyhogy nem érdemes korán menni, mert azt a 2 hetet nem kívánom senkinek sem.
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!