Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy lesz baba és szivhang?

Figyelt kérdés

Egy kalkulátor szerint ma vagyok 7 hetes.


1 hete voltam orvosnál, és akkor csak 14mm petezsák szikhólyaggal, de baba sehol.


Ha tényleg 7 hetes lennék, már múlthéten is kellett volna lennie legalább egy pici embriónak nem?


2014. szept. 10. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, nekem csak 8 hetesen látták csak, de utána már mindig korának megfelelő méretei voltak. Én is izgultam emiatt, mert az elsőnél már 6 hetesen láttak mindent. Igaz ez nagyban függ milyen uh-gal csinálják, ill. Ki csinálja.
2014. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én menzesz szerint 8 hetesen voltam először uh-n.Baba már látszódott,de még nem volt szívhang.Azt mondták később fogant,pedig én tudtam,hogy mikor lehetett,mert abban az időben nem tudtunk mindig együtt lenni.2 hét múlva visszarendeltek,akkor mondták,hogy most 8 hetes van szívhang és minden oké.Elkönyveltem,hogy oké,akkor mégis csak későbbi.A 12 hetes uh-ra akkor mentem mikor pont betöltöttem a 12.hetet,és érdekes mód a baba már 13 hetesnek felelt meg,és azóta is úgy nől ahogy kell,a menzeszhez igazodva.Szóval lehet,hogy nálad is majd valami ilyesmi lesz.Legalább is nagyon remélem. :) 20hkm
2014. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van baba, kis pici még, 6 hetesnek mondott az orvos.
2014. szept. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!