Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esely megmente...

Szerintetek van esely megmenteni egy mehen kivuli babat?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna,egy kisbabat,de evek ota nem jott ossze.Most vegre sikerult,de sajnos a babam mehen kivul van..Utana olvastam,es van,akinek sikerult igy egeszseges babat szulnie.:)Van megoldas arra,h megtartsam,megmentsem,vagy esetleg arra,hogy berakjuk a mehbe?Talan ma mar ebben a fejlett vilagban van megoldas..Legyszives ertsetek meg,es nem irjatok azonnal,hogy oljem meg...Koszonom!:)

2014. szept. 13. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Áthelyezni biztosan nem lehet. A pontos pozíciótól függ, hogy meghagyják-e. Ha szűk helyen van, akkor nem fogják, mert idővel szétrepesztené a petevezetéket és belső vérzést okozna.
2014. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nincs. Ha a petevezetékben van belehalsz a terhességbe.
2014. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h egy esetben lehetséges, ha már majdnem a méhben tapad. de egyébként nem
2014. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt méhenkívüli, sajnos majdnem végzetes lett :(
2014. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos áthelyezni nem lehet, el kell venni, bármilyen nehéz. Ha elkezd növekedni, az végzetes lehet az anyára nézve, sajnálom. Ha olyan helyen tapadt meg, akkor esetleg orvosi ellenőrzés alatt ki lehet hordani, de ezt az orvosod majd megnézi, hogy lehetséges-e.
2014. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet megtartani, ha nem a petevezetékbe ágyazódik be, hanem be se jut oda és a hasfalra tapad. De ez egészen elképesztően ritka. És ilyenkor is olyan károkat okoz, hogy még ha ki is tudja hordani az anya, valószínűleg élete végéig viseli a következményeit. Nagyon sajnálom, ami veletek történt, de azt javaslom minél hamarabb operáljanak meg. Így van a legnagyobb esélyed egy következő, egészséges terhességre.
2014. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyetlen ilyen kihordott esetről hallottam. a megtermékenyített petesejt valamiért nem a méh felé indult,hanem ellenkező irányba és a hasüregbe jutott ki. ahol csodálatos módon a méh külső falán sikerült megtapadnia,beágyazódnia. fircsa mód észre sem vették az orvosok,csak a 36. héten,annak ellenére,h. anyuka folyamatosan rémes hasfájásról panaszkodott. pedig nem 100 évvel ez előtt történt,hanem már bőven az uh korában. volt is róla egy dok. film. de szerintem ez százezermillióból egy. pláne,ha ezt is észreveszik időben,akkor sztem megszakítják a terhességet. végül egészséges baba született,természetesen császármetszéssel.

tudom,nagyon nehéz,de légy türelmes,próbálkozni tudtok még,össze fog jönni az a várva-várt baba! nagyon drukkolok,kitartást!

2014. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.második babámat vártam volna....de most derült ki,h.méhen kivuli.korhazban vagyok,nincs esély semmi jora,mivel petevezetekben van a picur.par nap kellett mire feldolgoztam,vagyis inkabb felfogtam...mi is nagyon szerettuk volna.kitartas !!!!!
2014. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!