Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez a hasfajas terhess...

Normalis ez a hasfajas terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok es egy 2 hete elkezdett fajni a hasam. Mostanaban mondjuk eleg sok stressz ert es olyankor mindig begorcsol kicsit a hasam ha mar picit idegesebb vagyok. Neha ejszakankent is felszoktam ra ebredni, hogy gorcsol a hasam. Parom szerint ez csak azt jelenti, hogy no a mehem.. De normalis arra a fajdalomra felebredni?

2014. szept. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az! Menj el nőgyógyászhoz mindenképpen.
2014. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat gorcsol,de nem alul..Szerintem is a mehed es a beleid atrendezodese,ami igencsak fajdalmas.Nekem is allandoan ez van eros haspuffadassal es szelgorcsel!Nekem mondjuk ez inkabb szelgorcs szeru fajdalom
2014. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem inkabb olyan amikor valami miatt izgulok es gyomoridegem van, csak ott lent es erosen gorcsol. A masik fajdalom a novekedos, az szerintem inkabb olyan, mintha menstruaciom lenne, az is szokott lenni, de ez kimondottan gorcsol.

Nogyogyaszhoz sajnos nem tudok menni, mert nem Magyarorszagon elek es itt az egeszsegugy egy nagy nulla. :/ Elkezdtem magne b6-ot szedni, mert sok helyen olvastam, hogy az enyhit az ilyen alhasi fajdalmakon, hatha bevalik.

2014. szept. 15. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

17+2vagyok, 5napja egesz nap mensiszeruen fajt a hasam, delutanra gorcsolni kezdett a mehem, par masodpercig tartott ugysn de addig nagyon kellemetlen es kemeny volt mint a ko. Ha ratettem a kezem a hasamra a tenyeremben ereztem a kokemeny mehemet. Ejszaka minden oraban felkeltem ra, es masnap sem szunt. En is kulfoldon elek, itt sem lehet dokihoz szaladgalni amikor jolesik. Felhivtam a rendelot h beszelni akarok a vedonommel de nem volt bent (sosincs bent), igy a doki hivott vissza kesobb telon. Majd behivott vizsgalatra. Hasam nyomkodta, szivhangot hallgatott, vizeletet nezett es vernyomast mert. Nem tudta eldonteni hogy mehosszehuzodas e vagy nem mivel meg tul kicsi hozza ameh h ezt ki tudja tapintani Iigy ctg-re akart kuldeni, de azt meg csak 27.hettol tudjak csak feltenni. Igy haza lettem kuldve pihenni, most 1hetigIitthon fekszem, ha rosszabbodik a helyzet irany a korhaz. Szerintem mindenkepp hivd fel a rendelot/dokit, pofon nem vagnak erte, engem is surgossegikent nezett a doki, ha csak siman idopontot kertem volna akkor tuti egy het mulva kaptam volna csak. Jobb felni mint megijedni alapon mindenkepp konzultalj vmi eu-I dolgozoval (vedono, doki), vagy menj be a surgossegire a korhazba, ott tuti megneznek.

Lehet tenyleg csak novekszik a mehed meg rendezosnek odabent, kivanom h csak az lehet de akkor is azt mondom az a tuti ha megnezeted magad. Rem.minden ok lesz nalad... majd irj fejlemenyeket!

2014. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!