Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homályos látás 4-5 m percig...

Homályos látás 4-5 m percig majd szédülés hányinger? Mennyi az esély terhességre?

Figyelt kérdés
Tüneteim 3-4 hete jelentkeztek aggodalommal TTK el a homályos látás legtöbbször nyugalmi állapotomban jön elő ülök vagy fekszem van h napi 2x-3x van h 2-3 napig semmi! Szagérzékenység 2x volt öklendezésig! Pici szűrő fájdalom pocaknál néha kihat az ágyékig! Néha olyan érzés mintha megakarna jönni ! Egy hete csináltam tesztet és negatív lett!
2014. szept. 15. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kesik már ?mert azt nem irtad..
2014. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A késésről tényleg semmit sem írtál, amúgy szerintem teszteld újra.
2014. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk homályos látásnál én nem terhességre gondolnék, az tuti, de lehet én nem vagyok elég művelt.
2014. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

homályos látás?? Az inkább valami szemprobléma, mint terhesség!

Mikor kéne megjönnie?

2014. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A terhesség egyértelmű jele, ha fáj a bal bokád.


Miért van az, hogy minden tünetről a terhesség jut eszetekbe?

A szemproblémával inkább egy szemészt vagy neurológus keress fel.

2014. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4napja késik! A homályos látás amikor van olyan érzésem van mintha hirtelen fölálnék és nem ettem volna! Biztosan előfordult már mással is ... Csakhogy nekem nyugalmi állapotomban jön elő! Senkinek nem volt még ilyen terhesség alatt? A homályos látás alatt azt értem h olyan mintha elájulnèk elhomályosodik de nem engedem h elsötétüljön és akkor egy pillanat alatt jobb is lesz ! Remélem érthető voltam köszönöm a véleményeket!
2014. szept. 16. 08:43
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves kommentátor azért gondolom h esetleg állapotos lennèk mert szeretnénk kisbabát hónapok óta próbálkozunk! Előtte sosem voltak ilyen problémáim! Gondoltam hátha valakivel előfordult már vagy esetleg tud valami okosat mondani tisztelet a kivételnek! Ezért is merészkedett megkérdezni !
2014. szept. 16. 08:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is sokáig küzdöttem azzal, hogy terhes legyek, de nem fogtam rá mindent a terhességre.
2014. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

csak 4 napja késik, de te már 1 hete csináltál tesztet??

Azóta meg nem teszteltél?

2014. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem fogom rá... És nem képzelem beagamnak! Igen csináltam mert tanácsolták annak ellenére h még nem kell megjönie ! Ma teszteltek mégegyszer !
2014. szept. 16. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!