Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homályos látás 4-5 m percig...

Homályos látás 4-5 m percig majd szédülés hányinger? Mennyi az esély terhességre?

Figyelt kérdés
Tüneteim 3-4 hete jelentkeztek aggodalommal TTK el a homályos látás legtöbbször nyugalmi állapotomban jön elő ülök vagy fekszem van h napi 2x-3x van h 2-3 napig semmi! Szagérzékenység 2x volt öklendezésig! Pici szűrő fájdalom pocaknál néha kihat az ágyékig! Néha olyan érzés mintha megakarna jönni ! Egy hete csináltam tesztet és negatív lett!
2014. szept. 15. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Annyira bírom, hogy itt mindenki tökéletes, és rögtön betámadják a kérdezőt.

Honnan tudjátok, hogy mi az előélete a kérdezőnek? Miért akar ennyire kisbabát? Miken ment már eddig keresztül? Hány éves?

Ne dobáljátok a sarat! Ha nem tetszik a kérdés, lapozz tovább!


Kedves Kérdező! Ezek lehetnek terhes tünetek is. Ma csinálj újból tesztet, akár így délután is, mert már mutatnia kell, ha bébi van.

Sok sikert, én szorítok, sorstársak vagyunk.

2014. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok..akkor csinálj tesztet mivel mar 4 napja kesik előtte felesleges volt..szerintem nem ezert szedulsz,legalabbis nekem ilyen nem volt ennyire az elején!viszont siman lehetsz babas de a teszt ma mar biztosat fog mondani!szal.sok sikert:)
2014. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltam és pozitív lett ! Köszönöm szépen a biztatást nagyon tetszett h megvédtél ! Én sem igazán értem hogy aki nem tud okosat irni miért pofájuk bele ... Jogos az inkább lapozzon tovább ! És ráadásul sikerült beszélnem egy két okos emberrel is, nem olyanokkal akik azt hiszik h halucinálok ! Abszolút normális dolog a homályos látás pár másodperc erejéig ájullás közeli állapot ! Mint ahogyan az ájullás is normális terhesség kapcsán ! Úgyhogy aki szemészet re akart küldeni meg meg képzelödéss vádolt.. Őszintén aki nem volt korrekt annak üzenem h nem is vagy olyan okos mint hiszed! Ha jót okosat értelmeset normálisan nem tudsz irni akkor inkàbb hallgas és lapozzon tovább ! Viszont köszönet minden kedves szóért ! :)
2014. szept. 16. 18:54
 14/16 anonim ***** válasza:
:-D
2014. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En elolvastam az összes hozzeszólast ne legyel mar ennyire buszke magadra!!igen lehet szedulni a terhessegtől en is szedulok..az elejen nem szédültem,de eletemben szédültem mar többször js:))amugy meg a kerdesbe nem irtad,h késne a menstruaciod csak a szedülésedről irtal!!amugy gratulálok a babához!:))
2014. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szédülés és a homályos látás lehet alacsony vércukorszint jele is. Amióta kismama vagyok sokszor előfordul. Ezért is hordok magammal szőlőcukrot.
2014. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!