Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is ennyire féltek, hogy...

Ti is ennyire féltek, hogy egészséges lesz a babátok?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy paramaminak de ahogy telik az idő s közeledik a szülés időpontja annál inkább rettegek, hogy egészséges legyen. Sajnos a környezetemben több kismama veszítette el a babáját s lehet ez is befolyásol... venni sem merek semmit a picinek pedig már nagyon szeretnék de félek...

2014. szept. 17. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok :) 18 hkm
2014. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Én egyre jobban félek, minél több a gyerekem. Mert mégis hányszor lehet szerencséje az embernek...
2014. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 gyerekből 2-nél mondtak súlyos testi fogyatékosságot az uh alapján. Mindegyikük egészséges.

Nyugi!

2014. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is feltem, de nyugi..nem lesz semmi baj. Az en fiam most 5 honapos es egeszseges.

Boldog babavarast

2014. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második babámat várom, 29 hetes vagyok. Pont a napokban mondtam a férjemnek, hogy egyre többet aggódok, hogy minden rendben legyen.

Aggódok, hogy nehogy idő előtt jöjjön, aggódok, hogy egészséges legyen.

Közre játszik a korom is, mert már 35 éves vagyok. Meg mostanában annyi rosszat olvastam.

Van már egy egészséges kisfiam, és most is azt mondják mindn vizsgálaton, hogy egészséges, minden eredményem tökéletes.

De hányszor hallunk olyat, hogy a szülés után kiderült, hogy mégsincs minden rendben. :(

Na, de próbálok pozitív maradni és csak arra gondolni, hogy minden rendben van!!

2014. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Vannak napok,mikor konkretan az orulet kerulget. Volt mar minden ami miatt aggodtam.. Az elejen,hogy mehen kivul van-e. Utana a 12.heti u-n,hogy jol van? Kezdodott utana a magzatvizszivargas bekepzelese,ugyeleten is voltam vele.

Ellezdett mozogni a 18.heten azota a mozgasra vagyok raallva,hogy mennyit,mikor hogyan?!

Mostanaban az elmult heten volt egy ijedseg mikor begorcsoltem es ismet ugyelet.

A legujjabb heppeem,hogy nehogy ratekeredjen a koldokzsinor . igazi orokmozgo es nagyon feltem! Na meg imadkozom,hogy legalabb a 28.hetet elerjem,nehogy elobb jojjon!

Na,en paramami vagyok! :)

26hkm

2014. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ez az aggódás, mindenki azt mondja hogy élvezze m a terhesség et de ezek a gondolatok mellett egy kicsit nehéz igazából en csak akkor nyugszom meg ha a kezemben tarthatom és látom hogy minden rendben vele. Én is 26 hetes vagyok. Eddig a terhességem probléma mentes azt létszámitva hogy egy héttel levan maradva...
2014. szept. 17. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj kicsit meg! Életed legszebb szakasza ez. Örökké szépen fogsz erre viszaemlekezni ,akármilyen sokat is aggódtal.

En a terhesseget fekve hordtam kies csak a nagyokos genetikusok is azt tudtak mondani,h remelik egeszsegesen szuletik ( legjobbdokik az orszagban ) Nagyon sok probléma volt a terhessegemmel ,tobbekkozt ,h 32hetesen is meg 2hettel le volt maradva .

Hát..azért a 41.héten 4kiloval es egészségesen megszületett :-)

2014. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!