Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen hagytam abba a...

35 hetesen hagytam abba a dohányzást! Még lehet egészséges?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Én sajnos a terhességem eleje óta dohányoztam egészen mostanáig......szerencsére egészséges,3600al született,életvidám,örökmozgó 11hónapos gyerek!
2014. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok mindkettőtöknek.... :/
2014. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
Köszönjük! Igazából nagyon nem tudod hogy miért nem raktam le a cigarettát,így gratulálgass magadnak a tükörbe! Szép napot.
2014. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy lehet egészséges. Ha nem így lenne, a cigányok közül egy se születne épen.


A helyedbe ha 35 hétig nem volt fontos, már nem paráznék rajta.


Nagyon erős dohányos vagyok, két fiam van. Azonban akartam őket, így abban a pillanatban letettem a cigit ahogy megtudtam. Akkor már nem csak az én testemnek ártottam volna. Így volt motiváció.

A kérdés csak az, hogy miért vállalsz gyereket, ha nem akarod?

Ahogy abbahagytam a szoptatást, és megszűnt a motiváció ismét ugyanannyit cigiztem mint előtte. A második terhességemnél szintén.

A mai napig szívom rendesen, ám lakásba soha.

Ezt csak azért írtam le, mert még dohányosként is érthetetlen, ha valaki a gyerekére nincs tekintettel. Ez a cigin sokkal távolabb mutat.

2014. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Persze, miért ne? De minek hagytad abba? csak így tovább, a szoptatás alatt dupla adagot szívj, az sokkal jobb lesz! Úristen félelmetes, hogy ennyi felelősseégtudat sem szorult beléd, hogy a gyermeked életét és egészségét helyezd előtérbe saját szenvedélyednél. A 35. héten jutott eszedbe, hogy baja lehet a babának? Neked nem való gyerek, ha csak ennyire tudsz törődni az egészségével.
2014. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Lehet tüdő rákos lesz!
2014. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

Unoka tesóm végig cigizett a terhesseg alatt 36+0 szülte meg a fiat...

Inkubatorba kerult.

Én 10 hetes voltam mikor letettem 40+5 re született a lányom .

Neki mindennel le van maradva a fia. 11 honapos lassan fejlődik .

Nekem 5 hósan ült , 6 hósan felállt , 9 honapos lesz 9.en, es 2 hete egyedül járkál, segítség nélkül :)

Nem azért írtam mert meg akarlak bántani vagy ilyesmi.

Csak leírtam a tapasztalatot. Ettől neked meg lehet egészséges babàd . Es az sem mindegy mennyit cigiztel .

Könnyű szülést

2014. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi. Születnek dohányosoknak egészséges gyerekei, és nem dohányosoknak beteg gyerekei. Ami volt, nem tudod megváltoztatni. Helyes, hogy mostantól nem dohányzol. Innentől várd a kicsit örömmel és ne agyalj azon,beteg, vagy egészséges lesz.
2014. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 holysmoke ***** válasza:
22%
lehet persze én szép lassan minden nap kevesebbet szívtam és a végére teljesen egészsége 4 kg kislányom lett a 41 héten majd miután nem szoptattam vissza szoktam és most jön a kis tesó most ugyan ezt csinálom 21 hetes vagyok és szép lassan teszem le (orvosi és védőnői tanács)de mire jön a baba nem fogok dohányozni.Ma már napi 2-3 szál.
2014. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
3-as! Tök mindegy, hogy miért nem raktad le, a lényegen nem változtat. Én is gratulálok. Nem kérek rá reakciót.
2014. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!