Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki újpestről aki...

Nyuszmoo kérdése:

Van itt valaki újpestről aki mostanában tesztelt pozitívat?

Figyelt kérdés
Ti hova mentek orvoshoz, szülni, terhesgondozásra, stb?
2014. szept. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem annyira mostanában, már 22 hete. Mivel első baba így eléggé tanácstalan voltam ezért mielőbb el akartam menni dokihoz. Vagyis kb 5 hetes volt akkor. Az sztk-ba próbáltam időpontot kérni de 1 hónapra tudtak volna adni, vagyis 9 hetesen lett volna az első találkozóm a dokival. Mondtam hogy köszönöm szépen nem kérem. Magándokit kerestem. Védőnőhöz pedig oda "járok" (1x voltam) ahová utcanév szerint tartozok. Van fent lista a neten hogy melyik utca melyik védőnőhöz tartozik, a szerint telefonáltam és kértem időpontot. Szülni ott fogok ahol a dokim praktizál, vagyis a Máv-ban (volt Honvéd)
2014. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És melyik orvoshoz mentél?a magánorvost én drágállom.
2014. szept. 18. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Te végül kihez mentél? Sztkba?
2014. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!